Evraksız Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Çok acil nakit ihtiyacınız oldu. Başvuru belgelerini toparlayacak ya da şubeye gidecek zamanınız yok. Evraksız kredi veren bankalar aracılığı ile belli bir limit dahilinde krediyi dakikalar içinde hesabınızda bulabilirsiniz. Önceki yıllarda zorlukla ulaşılan acil nakit, bugün birçok banka tarafından sunulan hızlı kredi hizmetleri ile kolaylaşmıştır.

Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?


İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık hizmetleri ile telefon şubelerinin artması, birçok bankacılık hizmetini de daha kolay erişilebilir hale getirdi. Bunların en başında da imzasız belgesiz kredi hizmeti gelmektedir.

Sunulan bu hizmet ile bankaların başvuru için gerek koştuğu belgeleri toparlamak için zaman ayırmadan, anında kredi çekebiliyorsunuz. Genellikle kendi bankaların kendi müşterilerine sunduğu bu hizmetten internet, mobil ya da telefon şubeleri üzerinden yararlanabiliyorsunuz. Banka şubeleri yoluyla da başvuru yapabilseniz de genellikle diğer opsiyonlar daha cazip gelebilmektedir.

İnternet veya mobil şubelerde başvuru formunu doldurmak yeterli olurken, şubeler nüfus cüzdanı ile başvurunuzu kabul etmektedir.

Dikkat edilmesi gereken nokta ise, genel olarak belgesiz verilen kredinin limitleri tipik kredi limitlerinden daha düşüktür ve kredi faiz oranları ise daha yüksektir. Bu nedenle yalnızca acil ihtiyaçlar halinde tercih edilmesi önerilir. Zamanınız ve olanağınız varsa, bankaların standart kredi hizmetlerinden yararlanmanız maddi olarak daha avantajlı olacaktır.

Belgesiz Kredi Veren Bankalar Hangileridir?


Evraksız kredi çekmek için gelir belgesiz kredi veren bankalar konusunu araştırıyorsanız, aşağıda örnek olabilecek üç bankayı ve hizmetlerini bulabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi

Akbank acil ihtiyaçlarınıza yanıt verebilmek için Şubeye gitmenize gerek kalmadan kredi başvurusu yapabileceğiniz bir hizmet sunuyor. Direkt kredi ile günün her saati hızlı kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Gelir Belgesiz Kredi

Başvurularınızı Akbank Direkt İnternet sitesi üzerinden ya da mobil uygulamaya girerek yapabilirsiniz. Ayrıca telefon şubesi de bu konuda size yardımcı olacaktır.

Akbank Direkt Mobil’i telefonunuza yüklediğinizde ve sisteme giriş yaptığınızda, telefonunuzu sallayarak kullanabileceğiniz kredi tutarını öğrenebilirsiniz. Günün istediğiniz saatinde, limitler dahilinde kredi başvuru formunu doldurarak dakikalar içinde paranıza kavuşabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi ile maksimum kayıtsız şartsız kredi tutarı 40 bin TL olarak belirlenmiştir.

Denizbank İhtiyaç Kredisi

Denizbank’ın sunduğu ihtiyaç kredisi hizmeti ile herhangi bir evraksız kredi çekebilirsiniz. İhtiyaç kredisinin özellikleri aşağıda sunulmuştur:

 • Kullanabilmek için Denizbank İnternet ya da Mobil Bankacılık müşterisi olmalısınız.
 • İnternet bankacılığı üzerinden yalnızca başvuru formunu doldurarak ya da herhangi bir Denizbank şubesinden nüfus cüzdanınızla başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
 • Kredi faiz oranları yüzde 2,09’dan başlamaktadır.
 • Kredi azami limiti 55 bin TL olarak belirlenmiştir.
 • 60 aya varan vade fırsatı ile kredi kullanabilirsiniz.

Örneğin, evraksız kredi başvurusu ile 12 ay vade ile 10 bin TL kredi çektiğiniz zaman 50 TL kredi tahsis ücreti ve 130 TL sigorta ve vergi ücretinin yanında aylık taksit tutarınız 1.004,62 TL olacaktır. Yani 10 bin TL kredi için toplamda 12 bin 237 TL ödemiş olacaksınız. Vade sayısını 60 aya çıkarttığınızda aylık taksit tutarı 361,33 TL olacaktır. Tüm ücretler toplamda 22 bin 111 TL ödemeniz gerekecektir.

TEB Cebteteb

Türkiye Ekonomi Bankası, acil ihtiyaçlarınız için yerinizden bile kalkmadan 40 bin TL’ye kadar krediyi hesabınıza aktarmaktadır. Bankanın sunduğu bu hızlı kefil ya da teminat gerektirmeyen kayıtsız şartsız kredi seçeneğinin koşulları ve özellikleri aşağıda belirtilmiştir.

 • Asgari bin TL azami 40 bin TL kredi kullanabilirsiniz.
 • Vade süresi minimum 3 ay maksimum 60 aydır.
 • Başvuruyu 18-65 yaş arası bireyler yapabilir.
 • Ödeme aylık eşit taksitler halinde yapılır.
 • Başvuru yapmanız için TEB müşterisi olmak zorunda değilsiniz.
 • Kredi başvurunuz, başvuru formunu tamamladığınız anda sonuçlanır.
 • 18 Haziran 2019 itibari ile 3-12 ay vade ile çektiğiniz kredilerin faiz oranı yüzde 1,86; 13-60 ay vade ile çektiğiniz kredilerin faiz oranı ise yüzde 2,05’tir.
 • Banka, kredi tahsis ücreti almamaktadır.
 • Sigorta masrafları vade sayısına göre değişmektedir. Örneğin 10 bin TL kredi için 70 TL ile 544,13 TL arasında değişmektedir.
İlginizi Çekebilir:  Kefilsiz Evraksız Kredi Veren Bankalar ve Başvuru

Örneğin, 10 bin TL krediyi 24 aylık vade ile çekmek istediğinizde toplam 13.359,87 TL ödersiniz.

Yukarıda anında kredi veren bankalar arasından üç tanesinin başvuru şartları, kredi özellikleri ve faiz oranları paylaşılmıştır. Başvuru yapmak için diğer bankaların ödeme koşullarını da incelemeniz sizin için en uygun krediyi bulmanız için önemlidir.