Türk Bankalarından Ev Hanımlarına Kredi

Bayanlara özel ev hanımı kredileri ile girişimcilik hayatına kaldığınız yerden devam edebilir ve bunu ev hanımlarına kredi veren Türk bankaları aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Bir kurumda çalışmayan ev hanımları, esnaflık yapmayan ve gelir belgesi olmayan ev hanımları, kadınlar için birçok bankadan kredi! Gelir belgesiz maaş bordrosuz bireysel ihtiyaç kredisi ile ev hanımları birçok banka şubesinden kredi temin edebilir. Özellikle de bayanlar için kadınlara gelir belgesiz kredi desteklerinin yaygınlaştırılacağı duyuruldu. Bunun üzerine başta QNB Finansbank, Denizbank, Vakıfbank, Akbank, İş Bankası, TEB ve Ziraat bankası gelir belgesiz kredi veren banka kurumlarına yalnızca örnektir.


Henüz bir işte çalışmayan, maaş bordrosuz ev hanımları genelde bankalar gelir belgesiz kredi vermez hissine kapılmakta. Oysaki bankaların bu tür durumlar için hazırladığı ve müşteri toplamak adına kullanıcıya özel imtiyaz tanımakta ve dolayısıyla kredi ihtiyaçlarını görmektedir. Müşterileri kendine çekmek adına bu tür girişimlerde bulunmakta ve bununla beraber yeni kredi kullanımı oluşturmaktadır. Banka kurumlarının hazır müşterileri zaten mevcut durumda ancak yeni müşteriler toplamak adına birçok kredi paketlerini sunmaya devam edecektir. İşinden olan, çalışmayan yahut çalışan ancak resmi bir gelir belgesi olmayan ev hanımları, kadınların bankadan nasıl kredi çekebileceklerine bu yazı içerisinde değiniyoruz. Bu bilgiler eşiğinde kredi başvurusu için müracaatta bulunabilir veya acil nakit ihtiyaçlarınız için ev hanımlarına kredi veren bankalar ile görüşebilirsiniz.

Devlet organlarınca başlatılan kadınlara girişimcilik kredisi gibi paketlerin ardından ülkemizdeki bankalar artık kefil ve gelir belgesi olmadan ev hanımlarına kredi vermektedir. Kredi veren bankalar özellikle çalışmayan gelir belgesiz ev hanımları için bu kredi paketlerini çıkarmakta.

Çalışmayanlar Kredi Çekebilir Mi?

Bundan 2 yıl kadar önce bile birçok banka kredi için kefil arıyor ve buna göre kredi veriyordu. Hatta gelir belgesi gösteren insanlar bile kimi zaman krediden yararlanamıyordu. Ancak ülke ekonomisinin canlanması adına KOSGEB tarafından başlatılan girişimcileri destekleme projeleri birçok banka tarafından da kabul edilmiştir. Bu sayede birçok banka kurumu da buna yönelik kredi paketlerini satışa sunmakta. Kira geliri gibi bir yan geliriniz varsa ve bunu resmi olarak belgeleyemiyorsanız, esnafsınız ve ticaretle uğraşıyor, çiftçilik yaparak geçimini sağlıyor ancak bunları resmi bir şekilde belgeleyemiyorsanız ve yine de kredi lazımsa bu haber sizleri ilgilendiriyor demektir.

İlginizi Çekebilir:  Finansbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Kefilsiz, senetsiz ve gelir belgesiz ev hanımlarına kredi veren bankalar aracılığıyla bu ihtiyacınızı karşılayabilir ve girişimcilik hayatına atılabilirsiniz. Kefilsiz ve özellikle gelir belgesiz bayanlara kredi veren banka kurumlarını aşağıda sizler için listelemiş bulunmaktayız. Siz değerli kadın girişimciler için hazırlanan kredi paketlerine nasıl başvuruda bulunacağınıza dair bilgilere de yer vermiş bulunmaktayız.


Kısaca listeleme öncesi açıklama yapacak ve kadınlara kredi veren bankalar listesini buraya yazacak olursak; Denizbank, Akbank, TEB, İş Bankası, Ziraat Bankası, HSBC, Şekerbank, QNB Finansbank ve ING Bank bu kurumların başında gelir.

kadınlara kefilsiz kredi

Ev hanımlarına kredi veren bankalar listesi

Denizbank Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Ev hanımları, çalışmayan kadınlara kredi veren bankalar listemizin ilk sırasına eklediğimiz Denizbank bu konuda oldukça başarılı. Çalışmayan ve gelir belgesi olmayan bayanların yararlanabileceği kredi paketi olan Denizbank WEB’de İhtiyaç Kredisi Başvurusu yapmak için lütfen buraya tıklayın. İnternet üzerinden anında Denizbank kredi başvurunuzu gerçekleştirebilir ve gelen onay mesajı ile banka şubesine gidip kredinizi çekebilirsiniz. Ayrıca Denizbank şubelerine gelip kredi talep etmeniz halinde avantajlar sağlanacak ve birçok kampanyadan da yararlanabileceksiniz. Bununla beraber belgesiz kredi başvuruları cep telefonu ile yapılabilir. Bu habere ait diğer detaylar uygunkrediler.org aracılığıyla aşağıda ve güncel olarak devam edecektir.

Cep telefonu ile kredi başvurusu kadınlar için Denizbank şubelerine gitmeden başvuru fırsatını doğurdu. Hemen şimdi Denizbank aracılığıyla kadın destek kredileri ile tanışabilir ve ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Cep telefonu ile kredi başvurusu yapmak için SMS yolunu kullanabilirsiniz. Bunun için KREDİM yaz bir boşluk bırak ve T.C. No yazıp 3280 adresine gönderin. Evraksız ve kefil olmadan 55 bin TL kadar kredi desteğinden 48 ay vadeyle yararlanabilirsiniz. Önceden açtırdığınız mevduat hesabında nakit akışı olmuş, kart ödemelerinizi düzenli bir şekilde yapmış ve kredi notu puanı risksiz olarak karşınıza çıkıyorsa en yakın Denizbank şubesine gidebilir ve ev hanımlarına kredi veren Denizbank kurumu aracılığıyla talepte bulunabilirsiniz.

Denizbank 1.000 TL acil kredi başvurularında faiz istemiyor ve bu krediden yararlanacak olan ev hanımları bin lira faizsiz ihtiyaç kredisi paketine başvurabilir.

İlginizi Çekebilir:  Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Ev Hanımlarına Anında TEB Kredileri

CEPTETEB uygulaması internet aracılığıyla herhangi bir şubeyi ziyaret etmeden Denizbank ev hanımı kredi paketleri gibi bu destekten yararlanabilir. Kredi başvurusu için gelir belgesi istemeyen bankalar arasındadır. Ev hanımlarına kredi veren bankalar listemizin ikinci sırasında duran TEB %1,25 faizlerle gelir belgesi olmadan kredi imkanı sunmaktadır. Şuan verilen CEPTETEB ihtiyaç kredisi faiz oranı %1,49 son limittir.

Kadınlara TEB ile anında gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak için lütfen buraya tıklayınız.

Bayanlara Akbank Direkt 20 Bin Lira Kredi

Akbank kadınlar için hazırladığı kredi paketlerinde gelir belgesiz kredi başvurusunu açık hale getirdi ve bayanlara Akbank direkt 20 bin lira kredi desteği veriliyor. Akbank gelir belgesiz kredi başvurusu kadın girişimciler ve çalışmayan bayanlarına hitap etmekte. Gelir belgesiz ve kefil istenmediği için SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun haricinde yine Akbank Direkt uygulamasını kullanarak da kredi için gerekli başvurunuzu yapabilir veya dilerseniz banka şubelerini ziyaret ederek yine ev hanımlarına kredi veren Akbank aracılığıyla başvuruda bulunabilirsiniz. Akbank gelir belgesiz kredi başvurusunu her Akbank ATM üzerinden de yapabilirsiniz.

SMS ile Akbank kredi başvurusu yapacak olan ev hanımları KREDİ yazıp bir boşluktan sonra kimlik numarasını da ekleyip 4425 Akbank numarasına gönderebilir. Mesaj onaylandıktan sonra şubeye gidip kredinizi alabilirsiniz.

İş Bankasından Kadınlara Gelir Belgesiz Kredi

İş bankası kadınlara kefilsiz kredi destekleriyle müşterilerini kapıda bekliyor. Evraksız, senetsiz, gelir belgesiz ve özellikle kefilsiz iş bankası kredi başvurusu tüm ev hanımları için geçerlidir. Düşük faiz oranları ve esnek ödeme vadeleriyle iş bankası ihtiyaç kredisi paketleri satışta.

İş bankası da ev hanımlarına kredi veren Türk bankaları arasındaki yerini alıyor ve 7/24 başvuru kabulünde. Kolay ve oldukça hızlı cevabı sayesinde kredi onayıyla beraber en yakın iş bankası şubesine giderek kredinizi alabilirsiniz. İş bankasından kadınlara 25 bin liraya kadar evraksız kredi desteği verilmeye devam ediyor.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Türk Bankaları

ING Bank Maaş Bordrosuz İhtiyaç Kredisi

Yukarıda siz değerli ziyaretçilerimiz, misafirlerimiz için hazırladığımız bu haber içerisinde sizlere en uygun olanı seçin ve bunun için müracaatta bulunun. Ev hanımlarına kredi veren bankaları arasına eklediğimiz ING bank 3 bin liraya kadar maaş bordrosu ve kefil istemeden kredi veriyor. Ev hanımlarına verilen bu kredi oranları ne yazık ki %1,99 gibi yüksek orandadır. Mini kredi ihtiyaç kredisi olarak adlandırılan bu kredi desteğinde telefon bankacılığı üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Bunun dışında farklı birçok kredi paketini ağırlayan ING bank oldukça düşük faizlerde krediler sunuyor. Ayrıca bir diğer önemli özellik ise kredi notu düşüklere ING bank kredileri sıklıkla dile gelebiliyor. Kredi notu ortalaması 800 civarındakilere de kredi veriyor. Ancak bu müşteri toplamak adına yapılan bir girişim.

İlginizi Çekebilir:  Şekerbank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Bununla beraber devlet kurumları da bayanlara KOSGEB gibi kurumlar aracılığıyla 100 bin liraya kadar kredi veriyor. Bunun için KOSGEB 50 bin tl faizsiz hibe kredilere bakabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Diğer Bankalar Listesi


Gelir belgesi göstermeden kredi alabileceğiniz banka kurumlarına yukarıda yer vermiş bulunmaktayız. Konunun daha da uzayıp sizlerin rahatsız olmaması adına aşağıda listeleme yaparak sonlandırıyoruz. Umuyoruz ki bu bilgiler sizlere yardımcı olur ve sizlere hizmet etmiş oluruz. Sizler için sürekli güncel haberleri takip ediyor ve burada yayınlamaya devam ediyoruz. Uygunkrediler.org olarak sizler için En Uygun Krediler hakkında bilgi toplamaya devam ediyoruz.

Gelir belgesi olmayan, geliri olan ancak bunu kanıtlamayan ev hanımları bankalardan kredi almak için birtakım şartları yerine getirmelidir. Öncelikle kredi notu oldukça önemli. Kredi notu çok kötü olan kadınlar krediyi almakta çok zorluk çekecek veya hiç alamayacaktır. Yüksek limitli kredilere başvuru yapacak olan kadınların bu kredinin geri ödemesini kanıtlamak adına üzerine bir taşınmaz mülkü olmalıdır.

Çalışmayan ev hanımlarına kredi veren bankalar listesi;

  • Denizbank
  • Akbank
  • İş bankası
  • TEB
  • Vakıfbank
  • Ziraat Bankası
  • Şekerbank
  • HSBC
  • ING Bank
  • QNB Finansbank

Hangi bankalar ev hanımlarına kredi veriyor diye sorgularınıza yukarıdaki liste kaynak gösterilebilir. Şuan için günceldir ve bir sonraki düzenlemeye kadar geçerlidir. Yeni krediler yeni yazılarda olacaktır.

UygunKrediler.ORG ekibince hazırlanan bir önceki, Düşük Faizli ve Faizsiz Konut Kredisi Veren Bankaların Tamamı adlı yazımızı incelemek ve ilgili konuya anında kredi başvurusu yapmak için lütfen tıklayınız. Bununla birlikte, Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Acil İhtiyaç Kredisi isimli makalemiz hakkında detaylı bilgi almak ve yazıyı incelemek için lütfen tıklayınız.

Ayrıca görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanları üzerinden dile getirebilirsiniz. Aklınıza takılan, öğrenmek istediğiniz ve bizden istediğiniz konular için lütfen yorum alanlarını kullanınız.