1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (3 puan, ortalama: 5,00 uzerinden 5)
Loading...

Ev Hanımları Kredi Kartı Başvurusu

1

Ev Hanımları Kredi Kartı Başvurusu

Bankalar herkes gibi çalışmayan ev hanımlarının kredi kartı sahibi olması kolaylıklar sunarak farklı fırsatları ev hanımlarının kullanabilmesini sağlıyor. Kredi kartları genelde geliri olan kişilere veriliyor olsa da çalışmayan ev hanımları içinde kredi kartı imkanı sağlayan bankalar bulunuyor. Çalışmayan ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar kredi kartı limitlerini düşük tutmuş olsalar da aktif olarak kullanılan kredi kartı limiti kolay bir şekilde yükseltilebilir. Kredi kartı başvurusu yaparken gelirinizi belgeleyebilir ve kredi kartı limitinizi yükseltebilirsiniz. Geliriniz yoksa yapmanız gereken ev hanımı olduğunuzu söylemek ve ev hanımları için verilen kredi kartlarından almak istediğinizi belirtmektir.

Ev hanımları kredi kartı başvurusu nasıl yapılır?

Kredi kartı almak isteyen ev hanımları için  birkaç başvuru yöntemi mevcuttur. Bu yöntemler arasında yer alan en kolay yöntem herhangi bir evrak yada belgeye gerek duymadan kredi kartı başvurusu yapmaktır. Bu şekilde kredi kartı imkanı sunan bankalara giderek yada bankaların internet sitelerinin ilgili sayfalarına tıklayarak gerekli bilgileri doldurmak ve ev hanımı olduğunuzu beyan etmek yeterli olacaktır. Bu şekilde kredi kartı başvurusu yapmak oldukça kolay olduğu gibi limit bakımından da 500 TL limitli bir kredi kartına sahip olma olasılığınız oldukça yüksektir.


Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalardan birkaçı da ev hanımlarından bazı belgeler istemektedirler. Ev hanımlarının kredi kartı başvurusu yaparken kefil göstermelerini, kira getirisini gösteren belge sunmaları durumunda kredi kartı başvurularının olumlu sonuçlanması olasılığı çok yüksektir. Bu belgelere sahip olan ev hanımlarının kredi kartı başvurusunda yapmaları gereken en yakın banka şubesine gitmek, kredi kartı sorumlusuna başvuru yapmak istediğini belirterek belgeleri sunmaktır. Sizden doldurmanız istenilen belgeleri doldurduktan ve imzaladıktan sonra kredi kartı başvurusu tamamlanmış olacaktır.

Ev hanımlarının kredi kartı başvurusu yapma yöntemlerinden biri de telefon bankacılığını kullanmaktır. Bankaların tamamının telefon bankacılık sistemi bulunmaktadır. İlgili bankanın telefon bankacılığı numarasını arayarak kredi kartı almak istediğinizi belirttiğinizde sizi kredi kartı başvuru bölümüne yönlendirecektir. Karşınıza kredi kartı başvuru sorumlusu çıktığında sizden ilgili bilgileri isteyecektir. Sizden istenen bilgileri vererek kredi kartı başvurumu onaylıyorum dediğinizde kredi kartı başvurusu yapmış olursunuz.

Kredi kartı başvuru yapmanın bir diğer yöntemi de SMS bankacılığını kullanmaktır. Ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar  kredi kartı başvuru yollarından biri olarak sms bankacılığı sistemini kurmuşlardır. Ev hanımı olarak yapmanız gereken kimlik numaranızı yazmak ve bir boşluk bırakarak kredi kartı yazıp ilgili bankanın sms numarasına mesaj atmaktır. Bankanın kredi kartı bölümü sorumluları gerekli incelemenin ardından sizi arayarak bankaya çağıracak ve imzanızı alarak kredi kartınızı size teslim edeceklerdir.

Hangi bankalar ev hanımlarına kredi kartı veriyor?

İş Bankası Ev Hanımı Kredi Kartı; İş Bankası ev hanımlarına kredi kartı veren bankalardan biridir. Ev hanımları çalışmadığı için en düşük limit olan 1500 TL üzerinden kredi kartı vermektedir.


TEB She Kart; Türk Ekonomi Bankası ev hanımları için kefil istemeyen, gelir belgesi sunulması gerektirmeyen “She kart” kredi kartını sizlere sunuyor. 1000 TL limitli kredi kartını alabilmek için yapılması gereken TEB şubelerinden birine gitmek ve kredi kartı başvuru formunu doldurarak imzalamak. Kredi kartınız 1 hafta içinde adresinize geliyor.

Akbank Kolay Kredi Kartı; Akbank, ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar arasında yer alıyor. Ev hanımlarının yapması gereken Akbank internet sitesine girmek ve kredi kartı bölümünden kredi kartı başvurusu formunu doldurmaktır. Yapılan başvuru olumlu sonuçlandığı takdirde kredi kartınız evinize kadar geliyor. Akbank ev hanımları için 2000 TL limit veriyor.

Halk Bankası; Halk Bankası da çalışmayan ev hanımlarına kredi kartı veren bankalar arasında yer alıyor. Halk Bankası şubelerinden kişisel olarak başvuru yapılması halinde 1000 TL limitli kredi kartı alabiliyorsunuz. Eğer bir ev hanımıysanız ve kira geliri, emekli maaşı gibi geliriniz varsa yapmanız gereken gelir belgenizi sunmak ve 5000 TL limitli bir kredi kartına sahip olmak.

Garanti Bankası Garanti Flex; Garanti Bankası ev hanımlarına düşük limitli kredi kartı veriyor. Geliri olmayan ev hanımlarının banka şubesinden yapacakları bireysel başvuru sonrasında kredi kartı sahibi olabiliyorsunuz. 1000 TL limitli kredi kartı olan Garanti Flex çalışmayan ev hanımlarına sunulan bir kredi kartıdır.Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

1 Yorum  1. Kılıçarslan Yılmaz on

    Ev hanımlarına kredi kartı vermek ne kadar mantıklı sanırım burada geliri olan ev kadınlarından bahsediliyor eğer öyle ise tabi ki de onlarında kredi kartı kullanmaları gerekmekte nasıl olsa toplum olarak en az cebimizde bulunan kredi kartı adedi 3 bu şartlarda onlarda eksik kalırdı değil mi.Maalesef ağlanacak halimize gülüyoruz eskiden annelerimiz kredi kartı nedir bilinmezdi mutfak masraflarını kısıp babamızın verdiği parayı biriktiren ve bayramda üst baş alan yada altın alıp saklayan annelerimiz vardı şimdi devir kredi kartı devriLeave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.