Gelir belgesiz krediler olarak belirlediğimiz bu haftayı Enpara gelir belgesiz kredi konu içeriği ile sunmaya devam ediyoruz. Ülkemizde gelir belgesiz kredi veren bankalar yok diyenler bu kampanyalardan habersiz! Sizler de ilk olarak bunu düşünebilirsiniz? Fakat konu içeriğini okumadığı halde tarafımıza; “gelir belgesiz kredi başvurusu kabul edilmez veya gelir belgesiz kredi veren banka yoktur gibi sorular gelmeye devam ediyor. Ancak konu detayını inceler ve dilerseniz bankanızla görüşmeyi denerseniz bizlere hak vereceksiniz. Gerçekten de resmi gelir belgesi olmayanlara kredi verilmeye devam ediyor. Fakat bunun ne kadar süreceğinden emin değiliz. Vatandaşlarımız kampanyayı görüp düşününce şu aşağıda yazdığım soruları sorabiliyor.

Hangi banka gelir belgesiz kredi verir ki? Diyebilirsiniz. Geliri olmayanlara bankalar kredi verir mi? Gelir belgesiz kredi veren bankalar var mı? Gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak istesem şartları nelerdir? gibi de düşünebilirsiniz. Hatta bunlara da ek olarak; "Gelir belgesiz kredi veren bankaların kredi faiz oranları çok mu yüksek?" Enpara Gelir belgesiz kredi şartları nelerdir ve başvurusu nasıl yapılır? Gelir belgesi istemeyen bankaların şartları nelerdir? şeklindeki soruları da aklınıza getirebilirsiniz!

Enpara Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu


Sizler de bu kampanyadan yararlanmak ve Enpara gelir belgesiz kredi almak ister misiniz? Hemen şimdi şubeye gitmeden de bunu yapabileceğinizi unutmayın. Dilerseniz Enpara.com mobil bankacılık uygulamasını akıllı telefonunuza indirebilir ve giriş bilgilerinizi kullanarak oturum açabilirsiniz. Oturum açtıktan sonra da gelir belgesiz kredi başvurusu yapmaya başlayabilirsiniz. Bunun dışında ise internet kullanmaya devam ediyorsanız enpara.com resmi sitesine girerek kredi başvurunuzu anında yapabilirsiniz!

İlginizi Çekebilir:  Evraksız Kredi Veren Bankalar Hangileri?

gelir belgesiz kredi başvurusu enpara

30.000 (30 bin) TL kredi başvurusu için dosya masrafı ve sigorta masrafı gibi ek ücretler ödemeden 36 ay vadeli kredi! Üstelik Enpara müşterilerine özel ayrıcalıklı fırsatlar! Hemen şimdi gelir belgesiz kredinizi kullanmaya başlamak için Enpara hesabınıza erişin. Unutmadan hesabı olmayanların da şube adreslerine gitmeye gerek olmadığını belirtelim. Arayın Enpara’yı çalışanlar ayağınıza kadar gelerek hesabınızı açsın! Tüm bu ifadelere ek olarak enpara gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak ve şartları öğrenmek için aşağıdaki bilgileri incelemenizi öneriyoruz.

Enpara Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Enpara gelir belgesiz kredi veren bankalar arasındadır ve bu yüzden listemizi onunla başlatmaya karar verdik. QNB Finansbank ürünü olan Enpara.com yeni ve eski müşterilerine özel olarak farklı kampanyalar sunmaya devam ediyor. Ülkemizin en büyük bankaları hangileridir diye sorduğunuzda ilklerde QNB Finansbank ismini göreceğinizi bilmelisiniz. Bu prestijli ve büyük bankanın ürünleri de gerçekten oldukça harika. Birçok farklı sektöre olan ayrıcalık ve hizmetleri tartışılmaz. İşte bunlara da ek olarak 30.000 TL kredi üst limiti belirleyerek Enpara üzerinden veriyor. Ayrıca kredi tahsis ücreti almadığını da belirtelim. Zaten bir önceki konumuzda bu örneği ve tablosunu da vermiştik. Dilerseniz aşağıdaki bağlantılardan bu kredi kampanyalarına ulaşabilirsiniz. İncelemek için bakmanızı öneriyoruz.Uygun Krediler ziyaretçilerine özel olarak hazırladığımız, gelir belgesiz kredi kampanyasını incelediniz mi? Hemen şimdi bu bağlantı aracılığıyla gelir belgesiz kredi veren bankalar listesine ulaşabilir ve güncel detayları inceleyebilirsiniz. Birbirinden harika kredi kampanyalarını sunmaya devam ediyoruz.


enpara ihtiyaç kredisi başvurusu

Enpara Gelir Belgesiz Kredi Başvuru Şartları

Gelir belgesiz kredi veren bankalar öyle herkese de kredi vermiyor. Bu önemli sözün de altını çizmek gerekir. Bankaların gelir belgesiz kredi verme şartları ve değerlendirme kriterlerinin olduğunu hatırlatalım. Her bankaya giderek dilediğiniz şekilde kredi çekemeyeceğiniz, kredi başvuru şartları geçerli olduğu içindir. Bu ifade ile gelir belgesiz kredi başvuru şartları hakkındaki genel tanımları aşağıda bulabilirsiniz. Bu şartları ve kriterleri karşılayanlara Enpara.com dahil diğer birkaç banka gelir belgesiz kredi kullandırıyor. Peki, enpara gelir belgesiz kredi başvuru şartları nelerdir? Bunları da hemen alt satırlarda açıklamış bulunmaktayız.

İlginizi Çekebilir:  Gelir Belgesiz Kefilsiz 10.000 TL Kredi Veren Bankalar

Aklınıza takılabilecek türden soruları da Uygun Krediler Soru Cevap bölümünden yahut yorumlardan bildirebileceğinizi unutmayın.


Gelir Belgesi Olmayanın Kredi Notu Önemli

Gelir belgesi olmadan kredi veren bankaların ilk olarak Findeks kredi notu skoru gibi önemli bir kavrama yer verdiklerini unutmayın. Her türlü kredi başvurularınızda geçerli olduğu gibi bu kampanya da kredi notuna göre kredi verilmektedir. Şayet kredi notu skorunuz çok düşük ve yüksek risk taşıyorsa Enpara.com kredilerinden yararlanamazsınız. Tabi bu ifadenin tüm bankalar için geçerli olduğunun altını çizelim. Finansal geçmişinizi ele alan ve buna önem veren kredi notu oldukça önemlidir. Finansal geçmişinizi izler ve davranışlarınızı da kayıt altına alarak bir puan verir. Bunun dışındaki diğer önemli durum ise bankaların kredi tahsis birimlerini içeriyor ki kredi başvurusu yaparken değerlendirilmede bu kavram ele alınıyor. Sonuç olarak sizlerin kredi notu raporunuzun bankalarda detaylıca incelendiğini ve değerlendirildiğini belirtelim.


Eğer henüz bu ifade hakkında yeteri kadar bilgiye sahip değilseniz hiç dert etmeyin! Zira daha önceden bu gibi konuları da yayınladık ve TC ile kredi notu sorgulama gibi birçok Findeks haberi hazırladık. Hemen şimdi inceleyin!


E-Devlet Sigorta Verileri (SGK Dokümanı)

E-Devlet sigorta verileriniz bu bankalara yapacağınız kredi başvurularında incelenmektedir. Bu incelemeler sonucunda ise kredi verilmesi onaylanıyor yahut gerekli görülmesi halinde ek belge isteniyor. E-Devlet SGK dokümanınızda olumlu sonuçlar çıkarılması halinde bankanın kredi başvurunuzu hızlı bir şekilde onaylaması için ilgili birimlere aktardığını da hatırlatalım.

Enpara 10.000 TL İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Enpara 10 bin TL ihtiyaç kredisi faiz oranı 36 ay vadeli kredilere kadar aynıdır. Enpara gelir belgesiz kredi kampanyasına ilave olarak bunları da inceleyin. 36 ay vadeye kadar Enpara ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için internetinizi bile kullanabilirsiniz. Üstelik Enpara üzerinden alacağınız ihtiyaç kredisi faiz oranı %2,77 ve 36 ay vade imkanından yararlanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Gelir Belgesiz En Uygun Krediler

enpara ihtiyaç kredisi faiz oranı


Yine Findeks Kredi Notu Sorgulama işlemleriniz hakkında bu kategoriden sonuç alabilirsiniz.


Enpara İhtiyaç Kredisi Başvurusu ve Kredi Şartları

Enpara ihtiyaç kredisi kullanma şartları

 • 18 yaşını doldurmuş olmak
 • Kredi ödemelerinizin zamanında eksiksiz bir şekilde verilmesi
 • Gelirinizin resmi bir şekilde belgelenmesi
 • İpotekli kredi başvurusunda eş onayı
 • Maksimum 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi başvurusu

Enpara İhtiyaç Kredisi Başvuru Evrakları

Enpara ihtiyaç kredisi başvurusu için gerekli evraklar aşağıdaki listede verilmiştir.

 • Nüfus cüzdanı (kimlik) ilk öncelik
 • İkamet belgesi yahut bir fatura
 • Gelir belgesinin gösterilmesi (memurlar, özel sektör, şirket ortakları, çiftçi ve gayrimenkul için)

Gelir Belgesi İstenme Detayları

 • Memurlarda maaş bordrosu
 • Özel sektör çalışanı için bordroya ek olarak şirket imza sirküleri
 • Şirket ortakları için vergi levhası, gelir tablosu, bilanço, imza sirkülerine ek olarak oda kayıt belgesi gerekecektir
 • Gayrimankul kira geliri olanların kredi başvurularında ise tapu belgesi veya kira kontratı zorunludur.

Anında Enpara Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu

Enpara gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak ve onay halinde kredinizi kullanmaya hazır mısınız? QNB Finansbank ürünü Enpara ile sizler de dilediğiniz gibi hesabınızı açabilirsiniz. Üstelik banka hesapları dışındaki kredi kartı hesaplarında da özel indirim ve ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Hemen şimdi bir Enpara kredi başvurusu hizmetine ulaşın ve aidat veren kredi kartlarını bile kullanmaya başlayın. Konu hakkında öğrenmek istediklerinizin geneli yazı içerisinde mevcuttur. Bankanın kredi başvurusu yapmanızı sağlayan ilgili sayfanın linkini veremiyoruz. Bunun nedeni ise yaşanabilecek sorunların önüne geçmek. İnternet tarayıcınızdan enpara.com yazarak resmi adrese ulaşabilir ve tüm işlemlere başlayabilirsiniz. İlgili kategori içerisinde ise Enpara gelir belgesiz kredi başvurusu kampanyasının yanı sıra birbirinden harika kredi kampanyaları mevcut. İncelemek ve başvurularınızı yapmaya başlamak için daha ne bekliyorsunuz?