En uygun Fibabanka konut kredisi paketlerinde avantajları elde edebilirsiniz. Birçok vatandaşın hayal ettiği ve sürekli olarak dile getirmeye devam ettiği en uygun konut kredisi, kredi paketlerinde güncellemeler art arda gelmeye devam ediyor. Ülkemizde en uygun krediler sunmaya ve kredi kampanyalarını yayınlamaya devam eden Uygun Krediler ORG tekrardan bir güzel haber ile karşınızda. Birçok vatandaşın yeni bir ev almam gerekiyor, konut kredisi başvurusu yapmalıyım ancak hangi banka daha avantajlı olacak? Gibi soruları sormaya devam ederken güzel haberler ile cevap almaya başladı. Ülkemizin güvenilir ve kaliteli bankalarından birisi olan Fibabanka, düşük faizli konut kredisi kampanyası ile müşterilere avantaj sunmaya devam ediyor. Bu yıl sizler de en uygun Fibabanka konut kredisi kampanyasından yararlanabilir ve evinize yerleşebilirsiniz. Üstelik esnek ödeme ve düşük faiz oranları ile konut kredisi başvurusu yapmaya hemen şimdi ilk adımı atarak başlayabilirsiniz. Dilerseniz, 120 ay vadeli Fibabank konut kredisi ön başvurunuzu resmi Fibabanka adresinden gerçekleştirebilirsiniz.

En Uygun Fibabanka Konut Kredisi Başvurusu


En uygun krediler aracılığıyla 120 ay vadeli olarak en uygun Fibabanka konut kredisi başvurusu için tüm detaylar aşağıda. Sizden istenilecek olan evraklar, Fibabanka konut kredisi şartları ve kredi özelliklerine kadar tüm ayrıntıları hemen bir alttaki başlıkta bulabilirsiniz. Bireysel kredilerden yararlanmak ve yeni bir ev almak istiyorsanız, Fibabanka konut kredisi kredi paketlerinden yararlanabilirsiniz. Üstelik kampanya süreleri içerisinde yapacağınız kredi başvurularında birçok avantajı elde edeceksiniz. Hemen şimdi Fibabanka konut kredisi başvurusu yapmaya, internet sitesini kullanarak da başlayabilirsiniz. Yahut güler yüzlü personel karşılaması için en yakın Fibabanka şubesini ziyaret edebilirsiniz. Tüm detayları ve sormak istediklerinizi Fibabanka şubelerinden giderebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Konut Kredisinde Vergi Oranları Ne Kadar?

Fibabanka bireysel kredi paketlerini incelediniz mi? Fibabanka ihtiyaç kredisi oldukça cazip ve uygun. Ayrıca birbirinden uygun faizli Konut Kredisi paketlerini kaçırmayın!

fibabanka kefilsiz konut kredisi

Bireysel krediler kategorisi altında siz değerli Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımız için Fibabanka standart konut kredisi paketlerini incelediniz mi? Zira birçok büyük bankaların konut kredisi faiz oranları ve vadeleriyle kıyasladığınızda avantajlı çıkacaksınız. Örneğin şu tarih itibari ile en uygun Fibabanka konut kredisi paketlerinde %1,72 faiz uygulanmakta. Üstelik 120 ay vadeli Fibabanka konut kredisi başvurusu yapmak için pek şart istenmiyor. Tüm detaylar için alt başlığı kullandık! Fibabanka en uygun konut kredisi ile yeni bir ev almak isteyenler bu fırsattan yararlanmaya hemen şimdi başlayabilir. Tüm detaylarını sunmaya devam ettiğimiz Fibabanka en uygun konut kredisi faiz oranı ve kredi başvuru şartlarını, alttaki başlıktan inceleyiniz.

Faiz Oranıyla En Uygun Fibabanka Konut Kredisi


En uygun konut kredisi veren bankalar araştırmamızda ele aldığımız Fibabanka konut kredisi faiz oranları ve vade detaylarını bu başlık altında bulabilirsiniz. Hemen aşağıda en uygun Fibabanka konut kredisi faiz oranı içeren tablo mevcuttur. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına özel olarak Fibabanka konut kredisi paketlerinden hemen şimdi yararlanmaya başlamadan önce aşağıdaki tabloyu inceleyiniz. Bu sayede en uygun Fibabanka konut kredisi paketlerinden yararlanırken detayları görebilirsiniz. Unutmayınız ki en düşük faizli konut kredisi, her zaman en uygun konut kredisi değildir. Bu yorumu detaylı olarak incelemek için web sayfamız içerisinde gezinebilirsiniz. Zira kimi bankalardaki kredi faiz oranı düşük olurken diğer gizli detaylar yüksek maliyet oluşturabilir. Örneğin konut kredisi gizli masrafları hakkında bilgi edinmeniz yararlı olacaktır.

Fibabanka Konut Kredisi 3-36 Ay 61-120 Ay
Faiz Oranı 1,72% 1,74%

fibabanka kefilsiz kredi

Fibabanka En Uygun Konut Kredisi Kampanyası

En uygun Fibabanka konut kredisi paketinde bilmeniz gereken kredi özellikleri aşağıda sıralanmıştır. Fibabanka konut kredisi başvurusu yapmadan önce kredi detaylarını öğrenmek istiyorsanız bu başlıktaki bilgilerden yararlanabilirsiniz. Bu durum yalnızca Fibabanka konut kredisi paketinde değil diğer tüm bankaların kredi paketleri için geçerlidir. Bir kredi başvurusu yaparken detaylarını incelemek sizleri avantajı duruma getirecektir. Şimdi dilerseniz en uygun Fibabanka konut kredisi için hazırladığımız kredinin özellikleri nelerdir? Bunları da görüp inceleyelim. Fibabanka standart konut kredisi paketi kredi özellikleri ve detayları.

İlginizi Çekebilir:  Banka Konut Kredilerinde Çıkan Sıkıntılar ve Çözüm Yolları

1. Fibabanka konut kredisi faizleri genelde, kredi sona erme tarihine kadar sabit kalır. Yine kredi bitiş tarihine kadar sabit kalan faizler, kredi süresi boyunca hiçbir şekilde değişmez. Yani düşük faizli Fibabanka konut kredisi alırken farklı bir faiz oranı ile karşılaşmazsınız.

2. Kullanacağınız Fibabanka konut kredisi TL cinsinden verilecektir.

3. Fibabanka konut kredisi başvurusu yaparken vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Alabileceğiniz maksimum vade 10 yıl olacaktır. Yani 120 ay vadeli Fibabanka konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz.

4. Gerçek kişilerin yani siz değerli Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımızın yapacağı bireysel kredi başvurusu için BSMV ve KKDF geçerli olmayacaktır.

5. Fibabanka konut kredisi başvurusu yaparken düşük faiz oranları ve esnek ödeme avantajlarını elde edebilirsiniz. Dilerseniz bütçenize uygun olarak bir ödeme planı hazırlayabilir ve ödemelerinizi bu plana uygun yapabilirsiniz.

6. Tüm kredi paketlerinde olduğu gibi Fibabanka standart konut kredisi paketlerinde erken ödeme ücreti %2 olacaktır. (anapara tutarı)

7. İsteyen vatandaşlarımız ipotekli konut kredisi kullanabilir. Bunun için teminat olarak konut ipoteği istenilecektir.

8. Fibabanka kredi başvurularında kefil isteme hakkını saklı tutar. Fibabanka kefilsiz kredi başvurusu yapılabileceği gibi gerekli görüldüğü durumlarda kefil istenebilir.

fibabanka en uygun konut kredisi

Başvuru Şartları Fibabanka Konut Kredisi Gerekli Evraklar

Fibabanka konut kredisi başvuru şartları hemen aşağıda verilmiştir. Yeni bir ev almak isteyen vatandaşlarımızın en uygun Fibabanka konut kredisi paketlerinden yararlanmak için hazırlaması gereken evraklar. Konut kredisi başvuru şartları ve istenilecek olan belgeler aşağıda verilmiştir.

Konut kredisi başvurusu yapacak olan bordrolu çalışanlar ve firma ortakları için geçerli olan şartlar/evraklar şu şekildedir.


Bordrolu çalışanlar için konut kredisi

Fibabanka konut kredisi gerekli evraklar

  1. Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanı fotokopisi
  2. Son dönemi içeren maaş bordrosu
  3. Tapu fotokopisi
İlginizi Çekebilir:  Konut Kredisi Faiz Oranları Ne Kadar? (GÜNCEL)

Bordrolu çalışanlar için konut kredisi gerekli evraklar yalnızca yukarıdaki 3 maddeden ibarettir. Fibabanka firma ortakları için konut kredisinde gerekli evraklar ise aşağıdaki maddeleri kapsar.

Firma ortaklarına Fibabanka konut kredisi

Konut kredisi başvurusu için gerekli evraklar ve belgeler

  • Nüfus cüzdanına ait fotokopi
  • Son üç yılı içeren onaylı gelir tablosu ve bilanço
  • Ticari Sicil Gazetesi fotokopisi
  • Vergi Levhasına ait bir fotokopi
  • Son döneme ait olan mizan
  • Son dönemi içeren vergi tahsilat makbuzu
  • Tapu fotokopisi

Fibabanka En Uygun Konut Kredisi


Değerli Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, Uygun Krediler ORG ziyaretçi ve misafirleri. Bu yazı içerisinde Fibabanka Konut Kredisi olarak hazırlanmış bilgiler mevcuttur. Konu içerisinde verilen bilgiler, yayınlanan tarihi kapsamaktadır. Bu konu içerisinde verilmiş olan paket, Fibabanka standart konut kredisi paketini içermektedir. Diğer kredi paketlerine başvuru yapmak için Fibabanka.com.tr adresini veya en yakın Fibabanka şubesini ziyaret etmeniz gerekmektedir. Konut kredisi faiz oranları ve diğer detaylar banka sözleşmesine bağlı olup ilerleyen zamanlarda değişebilir. Şayet konut kredisi başvurusunu 3 ay sonra bu yazıya bakarak yapacak olursanız, o tarihin şartları ile değerlendirileceksiniz. Konunun yayım tarihi itibari ile geçerli olan en uygun Fibabanka konut kredisi paketi şartları, faiz oranları ve gerekli evraklar yukarıdakilerdir. Konut kredisi, ihtiyaç kredisi, taşıt kredisi ve benzeri konularda sormak, öğrenmek istediklerinizi bizlere iletebilirsiniz. Soru Cevap alanında uzmanlar, yetkililer ve misafirlerle bilgi paylaşımında bulunmak için davetlisiniz.