Bedelli askerlik, dönem dönem ortaya yasalaştırılan ve belirli bir miktar ödemeyle askerliği sadece kısa bir süre eğitim ile gerçekleştirmeye denmektedir. Kişilerin çalışma hayatlarının engellememek ve ailelerinden uzun süre ayrı bırakmamak gibi sebeplerden kaynaklı belirli miktarda bedeli ödeyen kişiler bu uygulamadan yararlanabiliyor. Bedelli askerlik için belirli şartları da sağlamanız gerekmektedir.

Bedelli Askerlik Kredisi

Bedelli askerlik uygulaması, dönemsel bir uygulama olduğu için bankaların sizlere sunduğu bedelli askerlik kredisi de bu dönemlerde hazırlanan kampanyalardan bir tanesi oluyor. Sizlere belirtilen süre zarfında banka başvurularınızı yapabilir ve bedelli askerlik yapmak istiyorsanız bu kredi kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

En Uygun Bedelli Askerlik Kredileri


Bedelli askerlik dönemlerinde neredeyse tüm bankalar cazip teklifler sunmak için kampanyalar oluşturmaktadır. Peki en uygun bedelli askerlik kredileri nedir diye soruyorsanız bu yazımızda en uygun kredileri sizlerle buluşturmaya çalıştık.

  • ING BANK: 30.000 TL tutarındaki ihtiyaç kredisine %0,79 faiz ile sahip olabilirsiniz. 36 ay vadeli bir şekilde geri ödemeye başlayabilirsiniz. Faiziyle beraber geri ödemiş olacağınız toplam miktar ise 35.700 TL olacaktır. Ödemeleri 3 ay ertelemeniz de mümkün.
  • CEPTE TEB: TEB Bankası aracılığıyla 30.000 TL krediden yararlanabilirsiniz. %0,99 faiz oranıyla sizlere 30.000 TL sunmaktadır. 36 ay taksit ile geri ödemesini yapabilirsiniz. Toplamda geri ödenecek miktar 37.196 TL’dir.
  • Türkiye İş Bankası: Türkiye İş Bankası, ihtiyaç kredisi adı altında 30.000 TL kredi vermektedir. %0,96 faiz oranına sahip olan bu kredinin geri ödemesi yine 36 ay taksitle yapılabilmektedir. Geri ödemenizde oluşacak toplam miktar 36.969 TL olacaktır.
  • QNB Finansbank: Finansbank en uygun faiz oranıyla kredi sunan bankalardan bir tanesi. %0,89 faiz oranıyla 30.000 TL kredi alabilmenize olanak sunuluyor. Toplam geri ödeme tutarınız 36.443 TL’dir.
  • Kuveyt Türk: Kuveyt Türk bankası, en uygun bedelli askerlik kredilerine adı yazılacak bankalardan bir tanesidir. %0,99 faiz oranıyla yine 30.000 TL kredi sunma avantajını sağlıyor. 36 ay sonunda toplam 37.196 TL geri ödeme sağlamış olacaksınız.
İlginizi Çekebilir:  Kredi Cayma Hakkı Nedir?

Bankaların kredileri, kredi notunuza, vadeye ve para miktarının büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Bu oranlar ve kredi sistemi sürekli olarak değişkenlik gösterdiğinden oluşabilecek farklılıkları göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bizler sadece yol gösterici olmaya çalışmaktayız.