1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (14 puan, ortalama: 5,00 uzerinden 5)
Loading...

En Kolay Kredi Veren Bankalar

5

En uygun ihtiyaç kredisi ve en kolay kredi veren bankalar hangi kredi paketlerini veriyor? Verilen en uygun kredi paketlerindeki faiz oranları ne kadar? En kolay kredi başvurusu hangi bankaya yapılır gibi konuları yazı içerisinde bulabilirsiniz. Sıklıkla duyulan ve birçok paketinde en uygun kredi kampanyaları sunan bankalar yine yazı içerisinde belirtilmiştir. Gerek faiz oranları gerek vade sayılarına göre sıralanan kredi paketlerini inceledikten sonra en uygun kredi başvurusu yapmak için hazırlanabilirsiniz. Ekonomideki dalgalanmalar yüzünden birçok vatandaşın sıkıntılar içerisine düştü. Bunu gören bankalar zarar etmesine rağmen vatandaşa kredi paketlerini sunarken başvuru şartlarını da güncelledi. Artık “en kolay kredi veren bankalar” ile sizler de kredi başvuru için müracaatta bulunabilirsiniz. Konuyla alakalı tüm bilgileri aşağıda paylaşıyoruz.

En Kolay Kredi Veren Bankalar Kefilsiz 2018


Ülkemizde şuan için güncel olan ve kampanya süresi boyunca kalacak olan paketlerdir. Kampanya bitiş süreleri ve diğer konularda kampanya hakları ilgili bankalara aittir. Öncelikle en kolay kredi veren bankalar listesi için verilecek olan genel detay, aşağıdaki paragrafta belirtilmiştir. İlgili bankalardaki kredi kampanyalarına başvuru için birden fazla yolu seçebilirsiniz. Sms ile kredi başvurusu yapmak, online kredi başvurusu ve internet bankacılığı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Şubeye gitmenize gerek kalmadan herhangi bir yerden kredi başvurunuzu başlatabilirsiniz.

kolay kredi başvurusu en kolay kredi veren bankalar sms ile başvuru

Kefilsiz kolay kredi başvurusu yapmak için; “Denizbank, Akbank, QNB Finansbank Garanti, Aktif Bank, İng Bankası, Yapı Kredi, Vakıfbank, Türkiye İş Bankası, CEPTETEB, Enpara ve odebank en kolay kredi başvurusu”  gibi paketleri kullanabilirsiniz. İsmi geçen bankaların şuan için güncel olan kredi paketleri, bilinen en kolay kredi başvurusu alan paketleridir. Kefil istenmiyor ve şubeye gitmeden kredi başvurusunu yapabilirsiniz.

Konuyu biraz detaylandırıp kolay kredi paketlerini tablolar aracılığıyla inceleyebilirsiniz. Yapmak istediğiniz kredi başvurusunu en kolay yoldan gerçekleştirebilirsiniz. Konuyla alakalı olarak daha önceden yayınlanan;


Kredi notu düşük olanlara anında kredi veren bankalar isimli yazıyı incelemenizi tavsiye ederiz.

Sms ile Anında En Kolay Kredi Başvurusu

Sms ile veya internetten online kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalar aşağıda özetle verilmiştir. En kolay kredi veren bankalar arasında bulunur. Ayrıca online kolay kredi olarak da başvuruyu gerçekleştirebilirsiniz.

Sms ile anında kredi başvurusuKredi KampanyasıKolay Kredi Faiz OranıEn kolay kredi vadesiKolay Kredi Tutarı
İNG Bank E-Krediİng ihtiyaç KredisiOran: %1,5148 Ay50.000TL
Türkiye İş Bankasıİhtiyaç KredisiOran: %1,5948 Ay30.000 TL
TEB (CEPTETEB)İhtiyaç Kredisi%1,648 Ay30.000 TL
N Kolay Kredi (Aktif Bank)İhtiyaç KredisiOran: %2,2948 Ay10.000 TL
Odeabankİhtiyaç KredisiOran: %1,4948 Ay30.000 TL

Bu yıl vatandaşa en kolay kredi veren bankalar arasında sizler için seçtiklerimiz hemen bir aşağıda verilmiştir. Anında kredi veren bankalar faiz oranları ve diğer detayları da ek olarak belirtilmiştir. Kredi başvurusu yapmak istiyorum ve en kolay kredi veren bankalar hangisi bilmiyorum diyorsanız doğru yerdesiniz. İşte sizin için seçtiğimiz ve içerisinde olduğumuz tarih itibari ile anında kredi veren, şubeye gitmeden en kolay kredi veren bankalar listesi. Bu veriler 2018 yılına aittir ve kampanya süresi boyunca devam edecektir!

kolay kredi veren bankalar

Kefilsiz şubeye gitmeden kredi veren bankalar listesi

Kefilsiz şartsız en kolay kredi veren bankalar ile kredi kullanmayan kalmayacak. Kredi notuna bakmadan kredi veren bankalar arasında yer alması başvurunuz kesin kabul edilebilir. Bu yıl en kolay kredi veren bankalar ile birçok müşteri toplanacak ve kredi kullanım oranı artacak. Ülkemizde dövizde meydana gelen kötü durumlar sebebiyle birçok vatandaş zarar gördü. Bu yüzden kredi kullanıma yönelme arttı. Geciken taksit yahut ödemelerdeki sorunlar sebebiyle birçok vatandaşın kredi notu düşük seviyelere geldi. Bu durumun farkında olan bankalar kredi başvuru şartları üzerinde değişiklik yaptı. Özellikle de kredi notu düşüklere kredi veren bankalar olmak için birçok düzenlemeyi kabul etti. Ülkemizde ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için ilk olarak başvuru şartları tamamlanmalıdır. Bu başvuru şartları arasında en önemlisi ise “kredi notu puanı” yani Findeks kredi skorudur. Aşağıda bu durumu değiştiren bankaları görecek ve en kolay kredi veren bankalar hakkında bilgilere erişeceksiniz.

Kefilsiz En Kolay Kredi Veren Bankalar (Tablosu)

Kolay kredi başvurusuEn Yüksek TutarTahsis Ücreti*Sigorta KoşuluŞubeye Gitmeden
İNG Bank E-Kredi50.000 TLBinde 5VarHerkese kredi
N Kolay Kredi (Aktif Bank)30.000 TLBinde 5YokHerkese kredi
TEB (CEPTETEB)30.000 TLYokVarHerkese kredi
Enpara30.000 TLYokVarHerkese Kredi
QNB Finanbank30.000 TLBinde 5VarSadece kendi müşterisi
Odeabank35.000 TLBinde 5VarMüşterisine
Vakıfbank30.000 TLBinde 5VarSadece kendi müşterisi
Garanti25.000 TLBinde 5VarSadece kendi müşterisi
Türkiye İş Bankası25.000 TLBinde 5VarSadece kendi müşterisi
Yapı Kredi25.000 TLBinde 5VarSadece kendi müşterisi
Akbank20.000 TLBinde 5VarSadece kendi müşterisi

Odeabank Anında Kredi Başvurusu

Odeabank kolay kredi ile anında kredi başvurusu yapmak için “Nakit Hazır” kampanyasından yararlanabilirsiniz. Üstelik 48 ay gibi vade seçeneklerini de paket içerisinde bulabilirsiniz. Odeabank anında kredi başvurusu yapmak için şubeleri kullanmak istemeyenler internet şubesi veya mobil şube uygulamalarını kullanabilir. Şubeye gitmeden anında kredi başvurusu yapmak için nakit hazır kampanyasını seçmeniz yeterli. İhtiyaca göre kredi seçeneklerini aktif edebilir veya 10.000 TL ihtiyaç kredisini 48 ay vadeli olarak kullanabilirsiniz. Krediyi kullanırken yalnızca %1,64 faiz oranları geçerli olacaktır. Odeabank kolay kredi paketi için aylık 324 TL taksit ödeyeceksiniz.

İng bank kolay kredi başvurusu

En kolay kredi veren bankalar arasında listemize eklediğimiz İng bankası e-kredi kampanyası ile 5.000TL ve üzeri nakit ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlayabilirsiniz. Turuncu hesap ve beraberindeki e-kredi kampanyaları ile yeni ve kendi müşterilerine uygun en kolay kredi paketleri kullandırtmakta. Yine Mini Kredi paketi ile 5.000 TL ve düşük acil nakit ihtiyaçlarınızı gidermek için kredi başvurusu yapmaya başlayabilirsiniz.

İng kolay kredi başvurusunu internetten yapmak için uygulamaları kullanabilirsiniz. Şubeye gitmeden e-kredi başvurusu yapmak için aylık yalnızca %1,51 ile başlayan faiz oranları geçerlidir.

Denizbank anında kolay kredi başvurusu

Denizbank ihtiyaç kredisi paketlerinde bu aralar 48 aya varan vade seçenekleri ve esnek ödeme planları mevcut. Tüm nakit ihtiyaçlarınıza Denizbank kolay kredi başvurusu ile son vermeyi deneyebilirsiniz. Üstelik %1,45 ile başlayan en uygun faiz oranlarını Denizbank ihtiyaç kredisi paketlerinde bulabilirsiniz. Hemen şimdi başvurunuzu Denizbank mobil uygulamasını kullanarak yahut resmi internet adresinden yapabilirsiniz.

Akbank en kolay kredi başvurusu


Belgesiz, kefilsiz anında kredi başvurusu yapmak istiyorum diyorsanız ve yukarıdakiler sizi tatmin etmediyse devamını inceleyin. Akbank kolay kredi fırsatı ile birçok yeni müşterisine kredi satmaya devam ediyor. İnternet adresinden yahut mobil bankacılık ile limitini seç anında kredi başvurusunu yap. Üstelik çok hızlı ve en kolay kredi başvurusu seçenekleri beraberinde geliyor. Şubeye gitmeden anında Akbank kredi başvurusu için yorum alanındaki linkleri kullanabilirsiniz. Akbank kolay kredi başvurusu yaparken %1,94 faiz oranlarını ödeyeceğinizi unutmayın.

Garanti anında kredi başvurusu

Garanti bankası anında kredi başvurusu ile şimdiden bayram kredinizi kullanmaya ne dersiniz? Üst limit 75.000 TL ihtiyaç kredisini %1,49 faiz oranlarıyla kullanmak için şubeye gitmeden başvurunuzu yapabilirsiniz. Garanti ihtiyaç kredisi paketlerinde dilerseniz 48 ay vadeli kredi paketlerini satın alabilirsiniz.

Bu bilgilere ek ve ilgili olarak evraksız kefilsiz herkese 5000 TL ihtiyaç kredisi konusunu da inceleyebilirsiniz. Tablolu ve açıklamalı olarak verilen en kolay kredi veren bankalar isimli konuya ait kredi başvuru linkleri hemen aşağıda yorum alanında verilmiştir. Kredi başvurusunu şubeye gitmeden anında yapmak için yardımcı linklere tıklayın. Üstelik kefilsiz, şubesiz kolay kredi seçeneklerinden yeni müşteriler de yararlanabilmekte. Soru ve görüşlerinizi bizlere bir alttaki yorum alanından bildirebilirsiniz. Ayrıca çok yakında eklenecek olan soru cevap bölümü ile sorunlarınıza anında çözüm bulabileceksiniz. Uygun Krediler ORG adresini ziyaret etmeye devam edin ve en güncel, en kolay, en uygun kredi paketlerinden ilk siz haberdar olun.Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

208 kez okundu.

5 yorum 1. Pingback: En Kolay Kredi Veren Bankalar | Kredi Evi | En Uygun Krediler

 2. Zehra Kahraman on

  Miktar arttıkça adamlar şart üstüne şart koşuyor maalesef.. Ama düşük miktarlarda verenler var koşulsuz gerçekten. bana sürekli mesaj geliyor bankalardan.

 3. Mesut Uluşahin on

  Bankalar sürekli mesaj atıyor krediniz hazır anında 15.000 tl kredi diye ama bankaya gidiyoruz onaylanmıyor neden o zaman mesaj atıyorsunuz bu hareketleri beni çileden çıkartıyor.Birde bankalar geçen yıla oranla daha uygundu bu sene yani 2019 yılında faizler aşırı arttı mesela 10.000 tl kredi çekecek olsak geri ödeme 36 ay vadede 16.000 tl denk geliyor.Ama 2018 yılında aynı tutar kredi çeksek 13,500 olarak öderdik kredi faiz oranları gerçekten çok arttı birde şöyle bir durum var faiz oranı müşteri güvenilirliğine göre değişiyor eğer kredi notunuz yüksek ise düşük faiz ile rahat bir şekilde kredi veriyorlar.

 4. Erdi Polat on

  Bankalar aslında kolay kredi vermez deyim yerindeyse neredeyse anamızın nikahını isteyecekler durum bu derece ciddi şimdi ben kendi yaşadığım deneyimi anlatayım finasbanktan 15 bin lira için kredi istedim kredimin ön onaya göre çıkabileceğini ilettiler ve bankaya davet ettiler bende bankaya gittim bir sürü inceleme vs sonra kredi onaylandı evrakları tamamlarsanız krediyi kullandırabileceklerini söylediler zar zor iş yerinden izin aldım ve dedikleri 5 kalem evrakı hazırlamak için neredeyse yarım günüm gitti bankada da onay bekledik evraklarımız alındı ve tam krediyi çekeceğiz bana dediler ki beyefendi sistem maalesef krediyi onaylamadı .Ödemelerini düzenli yaparak 6 sonra başvuruda bulunabilirsiniz diye bir yanıt aldım orada o memuru pataklamak geçti içimden arkadaş hem krediniz onaylandı diyorsunuz hem evrak hazırlatıyorsunuz hemde kredi onaylanmadı gibi saçma bir cümle kuruyorsunuz nasıl bir banka anlamadım nasıl bir sistemleri var nasıl bir karar mekanizması var anlamadım insanları mağdur etmekten başka bir işleri yok iyi ki de onaylanmış şuan düşündüğümde faizinin ne kadar yüksek olduğunu yeni anladım birde utanmadan evraklarınız bizde kalacak veremem gibi bir söz söylemedi mi memur işte orada film koptu bağırdım çağırdım evraklarımı güvenlik gelmesine rağmen geri aldım hem kredi vereceğim diye bütün günümü alacaksın hemde kredi vermeyip benini fişler gibi kişisel bilgilerimi alacaksın inanın imza bile attırdılar en az 50 tane sonrada evraklarımı geri vermeyeceklermiş aman dikkat kredilerinizde devlet bankalarını tercih edin bankalar resmen yasal tefeci bunlardan her şey beklenir.

  • Geçmiş olsun. Az da olsa belli bir oranda meydana gelebilen bir durum. Umarız bu şikayetleri görüyor ve değerlendiriyorlardır. Yoksa zararı bize değil kendilerine.Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.yeni sunucu.