En Kolay Kredi Veren Banka Hangisi?

Kredi ihtiyacı olan özellikle de acil nakit paraya ihtiyacı olanlar için en kritik sorulardan biri en kolay kredi veren banka hangisi olur. En kolay kredi veren bankalar 2019 yılında sıkça arananlar listesinde yer aldı. Öyle görünüyor ki en kolay kredi veren bankalar 2020 yılında da en çok arananlar listesinde olacak. Genellikle en kolay kredi veren bankalar kefilsiz kredi verebilmektedir. Aynı zamanda bunlar kredi notu düşüklere kredi veren bankalar arasında da yer almaktadır.


İlginizi Çekebilir:  Hacizlik Olanlara Kredi Veren Bankalar
Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Kolay kredi almak hızlı başvuru yapmak ve başvurunun hızlı bir şekilde değerlendirilmesinden geçmektedir. Hızlı başvuru demek çok fazla evrak talebinin olmaması, kefil istenmemesi ve şubeye gitmek zorunda kalmadan başvuru yapmak demektir. En kolay kredi veren bankalar şubesiz başvuru olanaklarını geliştirmiştir. Mobil ya da internet bankacılığı ya da SMS ile kolay kredi imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Bugün birçok banka şubeye gitmeden kolay ve hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapmanıza olanak sağlamaktadır. Aşağıda ayrıntıları paylaşılacağı gibi bu bankaların kredi koşulları ise değişiklik göstermektedir.

Müşterisi Olmadan Kredi Çekebileceğiniz Bankalar Hangileridir?

Bugün neredeyse herkes bir şekilde banka hizmetlerini kullanmaktadır. Ya maaşını bir banka üzerinden almakta, ya bir bankanın kredi kartını kullanmaktadır. Ya da bir bankadan kredi kullanmaktadır. En kolay kredi veren bankalar 2019 yılında ise müşteri zorunluluğunu da ortadan kaldırmıştır. Yani bazı bankalar müşterileri olup olmadığına bakmadan koşulları uygun herkese kredi vermektedir. Müşterisi olmadığınız bir bankadan kredi çekmek istiyorsanız, aşağıdaki seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Gelir Belgesiz N Kolay Kredi Başvurusu Aktif Bank

ING E-Kredi Nasıl Alınır?


ING Bank müşterisi olmadan başvurabileceğiniz e-kredinin iki opsiyonu var. Eğer 5 bin TL’nin altında nakde ihtiyacınız var ise yüzde 1,99’dan başlayan uygun faiz oranları ile Mini Kredi kullanabilirsiniz. 5 bin TL üzerindeki ihtiyaçlarınız için yüzde 1,74’ten başlayan faiz oranlarıyla e-kredi başvurusu yapabilirsiniz. ING kolay kredi faizi müşterinin kredi notuna göre değişir. En düşük kredi faiz oranını kullanabilmek için kredi notu puanınızın 1850 ve üzeri olması gerekmektedir. Vade süresi ise asgari 3 ay azami ise 60 aydır.

İNG Bank müşterileri başvuruyu internet ya da mobil bankacılık üzerinden yapabilirken, müşteri olmayanlar kredinin onaylanmasının ardından gerekli evrakları kargo ile ileterek krediyi kullanabilir.

İlginizi Çekebilir: ING Bank Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

CepteTEB İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

CepteTEB ihtiyaç kredisi 1000TL’den 40 bin TL’ye kadar nakit ihtiyaçlarınızı oturduğunuz yerden kullanabilmenizi sağlar. Ne başvuru aşamasında ne de kredi kullanma aşamasında şubeye gitmenize gerek kalmaz. Kredinin en önemli kısıtlarından biri yaş sınırıdır. CepteTEB ihtiyaç kredisine 18-65 yaş arası kişiler başvurabilir. CepteTEB kolay kredi faizleri vade sayısına göre artmaktadır. En düşük faiz oranı yüzde 1,69’dur.

TEB müşterisi olanlar internet bankacılığı ya da mobil uygulama üzerinden başvuru yapabilir, kredinin onaylanması halinde herhangi bir yere gitmeden hesabınıza aktarabilirsiniz. TEB müşterisi olmayanlar ise internet sitesi üzerinde başvuru yapabilir. Kredinin onaylanmasının ardından banka personeli uygun gün ve saatte bulunduğunuz yere gelerek işlemleri tamamlar.

Enpara.com İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır?

QNB Finansbank’ın çok kullanılan ve banka işlemlerini sık kullananlar için çok avantajlı bir ürünü olan Enpara en kolay kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Enpara.com ile minimum 1000 TL maksimum 60 bin TL kredi çekebilir, bunu 60 aya varan vadelerle geri ödeyebilirsiniz. Enpara.com ihtiyaç kredisi için faiz dışında hiçbir masraf, ücret ya da komisyon alınmaz. Faiz oranları vade sayısına göre belirlenir. En düşük faiz oranı yüzde 1,95 en yüksek faiz oranı ise yüzde 2,15’dir.

İlginizi Çekebilir:  En Uygun Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Enpara.com müşterileri kredi başvurularını internet ya da mobil bankacılık yolu ile yapabilirken enpara.com müşterisi olmayanlar internet sitesi üzerinden hemen başvuru yapabilirler. Krediniz olumlu sonuçlanırsa banka yetkilileri size uygun gün ve saatte bulunduğunuz yere gelerek sizi banka müşterisi yapar ve hızlı bir şekilde işlemleri tamamlar. Başvuru sırasında teminat, belge ya da kefil istenmez.

NKolay Kredi Nasıl Alınır?

Aktifbank hizmeti olan NKolay kredi başvurusu da en kolay kredi seçeneklerinden biridir. 60 aya varan vadelerle kullanabileceğiniz NKolay kredinin faiz oranı en düşük yüzde 2,49 en yüksek ise yüzde 2,79’dur. Para hesabınıza yattıktan sonra Aktifbank ATM ve internet şubelerinden transfer yapabileceğiniz gibi PTT şubelerini kullanarak da ek ücret ödemeden çekebilirsiniz.

Aktifbank müşterileri internet sitesi üzerinden ihtiyacı olan para girişini yapıp sözleşmeleri onayladıktan sonra 5 dakika içerisinde parayı hesaplarında bulabilir. Müşteri olmayanlar ise kısa bir başvuru formunu doldurup sözleşmeleri onayladıktan sonra sözleşmeleri kurye ile ileterek kredi kullanımına başvurabilir. Üstelik kuryeye gitmenize gerek kalmaz. Banka kuryeyi adresinize gönderir.

İlginizi Çekebilir: Gelir Belgesiz Aktifbank N Kolay Kredi Başvurusu

En Kolay Kredi Veren Bankalar (Herkese, Anında)

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu