1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (13 puan, ortalama: 5,00 uzerinden 5)
Loading...

Düşük Kredi Notu 0 Olana Kredi Veren Bankalar

1

Düşük kredi notu 0 olana kredi veren bankalar 2019 yılında hangileri? Kredi notu düşüklere kredi veren banka var mı? Sıfır puana hangi banka kredi veriyor? 2019 yılında Findeks kredi notu 1300 altındakilere kredi veren bankalar bu yazımızda mevcut! Özellikle de 800 puana kredi veren bankalar başta olmakla kredi notuna bakmayan bankalar gibi konulara yer vermiş bulunmaktayız. Şimdi dilerseniz Findeks kredi notu düşüklere kredi veren bankalar 2019 listemiz ile bilgi vermeye başlayalım.

Findeks Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar 2019

Aktif Bank diğer bankalara kıyasla faiz oranı yüksek ama kredi notu düşüklere kredi veren bankadır. Zaten düşük kredi notuna kredi veren bankanın uygulayacağı faiz oranı yüksek olacaktır. Findeks kredi notu düşük seviyedekilere kredi veren diğer bir banka ise Burgan Bank olacaktır. Burgan Bank ile 48 ay vadeli olarak ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Kredi faiz oranları biraz yüksek olabilir. Fakat bu tarihte düşük faizli kredi paketi mevcut değil. Düşük kredi notu olan kişilere kredi veren üçüncü bankamız ise ING Bank olacaktır. Ardından ise ICBC Turkey ve Enpara da düşük kredi notuna kredi verebiliyor. Tabi bu kredi paketlerinin limiti yüksek olmamak şartıyla!

Kredi Notu 0 OlanaKredi Veren BankalarFindeksKredi Notu PuanıTablosu
En RiskliOrta RiskliAz RiskliİyiÇok İyi
0-699700-10991100-14991500-16991700-1900

Kredi notu hesaplamasını biliyor musunuz? Şayet bilmiyorsanız aşağıdaki bağlantı sizin için!


Bu arada unutmadan Kredi notu puanı hesaplama ve sorgulama hakkındaki yazımızı inceleyin.


Kredi Notu Düşüklere Kredi Veren Bankalar Listesi


Düşük kredi notu 0 olana kredi veren bankalar arasında ilk seçenekleri aşağıda bulabilirsiniz. Kredi notu skorunuz düşük olduğunda bile kredi alabilirsiniz. Dilerseniz kefil gösterin dilerseniz gelir belgesi ile anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıdaki kredi notu düşüklere kredi veren bankalar listesi ile sizler de ihtiyacınızı karşılamaya başlayabilirsiniz.

Kredi notu 0 olana kredi verebilen bankalar

Kredi Veren Bankalar
Aktif Bank
Burgan Bank
İNG Bank
Enpara.com
ICBC Turkey
Fibabanka

Yukarıdaki tabloda düşük kredi notuna kredi veren bankalar mevcut olup kredi notu 0 olana kredi veren bankalar arasına da eklenebilir. Kredi notu sıfır olana kredi veren bankalar hangisi diye soracak olursanız tabloya bakmanızı öneririm. Şimdi diğer detayları ve kredi başvuru şartlarını ekleyelim.

Fibabanka Kredi Notu Düşüklere Kredi

Bireysel ihtiyaç kredisi paketlerinde önemli değişiklikler yapan Fibabanka kredi notu düşüklere kredi vermesiyle ön planda! Sizler de Fibabanka ihtiyaç kredisi paketlerinden yararlanmak ve kredi çekmek ister misiniz? Öyleyse hemen şimdi Fibabanka.com.tr adresine girin ve anında kredi başvurusu yapın.

Ayrıca kredi notu skorunuzu bilmiyorsanız TC ile kredi notu sorgulama işlemleri hakkında bilgiyi, bu bağlantıdan edinebilirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olana Enpara İhtiyaç Kredisi

Enpara bireysel kredi paketlerini incelediniz mi? Enpara kartlar ve bireysel kredi paketleri oldukça avantajlı. Üstelik kredi notu düşüklere anında kredi vermesiyle ünlü. Birçok bankaya göre avantajlı olan enpara.com ile sizler de kredi kullanın. Kredi notu 0 olana kredi veren bankalar arasında gösteriliyor.


Gelir belgesi olmadan kredi başvurusu yapmak isterseniz Enpara gelir belgesiz kredi başvurusu adlı yayınımızı inceleyin.


Kredi Notu 0 Olana Kredi Veren Aktif Bank

Düşük kredi notu 0 olana kredi veren bir banka var ise o da Aktif Bank olacaktır. Aktif bank gelir belgesiz kredi paketlerini inceleyin! Üstelik anında kredi başvurusu için N Kolay Kredi kampanyasına katılın. Anında kredi veren bankalar listesini güncellemeye devam edeceğiz.


Gelir belgesiz kredi veren bankaları incelediniz mi? Kaçıranlar için Gelir belgesiz N Kolay Kredi Başvurusu Aktif Bank yayınımızı tavsiye ediyoruz.


İNG Bank Kredi Notu Sıfır Olana Kredi

ING Bank ile sizler de düşük kredi notuna kredi alabilirsiniz. Kredi notu skorum düşük diye dert etmeyin. Zira bankalar sizlere de kredi verebilir ve düşük kredi notu skoru ile kredi çekebilirsiniz. Hemen şimdi ING Bank resmi sitesine girin ve internetten anında ihtiyaç kredisi için ilk başvuru yapın.

Kredi Notu Sıfır Olana Kredi Veren Bankalar 0 Puan

Kredi notu sıfır olanlara kredi verilir mi? Kredi notu düşük olanlara ve kredi notuna bakmayan bankalar var mı? Kredi notu düşük olanlar nasıl kredi alabilir? Bu soruları sizlerden çok duyduk! Şimdi de en doğru cevabı sunalım. Tüm detayları ile kredi notu sıfır olana kredi veren bankalar 0 puan ile kredi başvuru detaylarına geçelim.

Kredi notu skoru 0 olanlara kredi veren bankalar 2019 güncel listesi

İlk olarak sizlere Fibabanka örneği ile bilgi vermeye başlayalım. Şayet Fibabanka ihtiyaç kredisi paketlerini almak isterseniz, kredi notu skoru düşük olanların da kefilsiz kredi alabileceklerini söyleyelim. Hemen şimdi Fibabanka kredi başvurusu yapabilir ve 0 kredi notu olanlara kredi veren Fibabanka ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Kredi Notu 0 Olana Kredi Veren Bankalar Hangileri

Kredi notu puanı düşük olan bireylere kredi veren bankalar listesi yukarıdadır. Bu liste içerisine güncel olarak bankalar eklenecektir. İlk kredi kampanya haberini alır almaz burada bulabilirsiniz. Ayrıca uygun krediler adresinde ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti edinebilirsiniz. Kredi notu 0 olana kredi veren bankalar hangileri diye gelen soruyu da kaldırabiliriz. Unutmayınız ki bu kredilerin limitleri düşüktür. Ayrıca teminat göstermeniz gerekecektir. Kimi durumlarda ise kefil zorunlu olacaktır. Eğer düşük kredi notu 0 olana kredi veren bankalar sizden Findeks raporu istemiyorsa teminat ve kefil ile kredi olduğunu anlayın.


Düşünürseniz kadın kredisi paketleri de mevcut. Eğer Ziraat Bankası ev hanımlarına kredi 2019 paketlerini görmediyseniz şimdi bakın.


Düşük Kredi Notu Puanı Olan Nasıl Kredi Çekebilir?

İlk olarak sizlere risk tablosuna bakmanızı öneririm. Tablodaki kişiler şartları yerine getirseler dahi bankalardaki başvurular değerlendirilecektir. Olumsuz bir durum arz etmediği zaman anında kredi başvurusu onaylanır. Onaylanan ihtiyaç kredisi paketleri kişiye iletilir. Burada düşük kredi notu puanı olanlar teminat karşılığında kredi çekebilir.

Kredi Notu 0 Olana KrediBaşvuru ŞartlarıKredi BaşvurusuKredi Veren Bankalar
AktifBank Anında KrediTeminat – KefilİnternettenAktif Bank
Burgan Bank Herkese KrediTeminat – KefilİnternettenBurgan Bank
ING Bank Anında KrediTeminat – KefilİnternettenİNG Bank
Enpara Kefilsiz KrediTeminatİnternettenEnpara.com
ICBC Turkey Hızlı KrediTeminat – KefilİnternettenICBC Turkey
Fibabanka Acil KrediTeminat – KefilİnternettenFibabanka

Kredi Notu Düşüklere Kredi Başvuru Şartları

Düşük kredi notu puanı olan kişilerin ihtiyaç kredisi veya diğer paketlerden yararlanmaları için iki şartı yerine getirecektir. Bunlardan ilki teminat göstermek ikincisi ise kefil göstermek olacaktır ki bunlar kredi veren bankalar için önemlidir.

Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar 2019

Kredi notu puanı düşüklere kredi veren bankalar 2019 yılında bunlardır. Sonraki tarihlerde bu yazıyı incelerken zamana bakın! Kredi kampanyaları sürekli olarak güncellenmektedir. Bu yüzden düşük kredi notu 0 olana kredi veren bankalar ile kredi başvurusu yaparken tarihi dikkate alınız. Sürelerin bitimi kredi kampanyasının sona erdiğini gösterecektir.


Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

1 Yorum

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.