Düşük Faizli Faizsiz Konut Kredisi Veren Bankalar Listesi

Yeni bir ev almak istiyorum diyen ve konut kredisi için başvuruda bulunacak olan vatandaşlarımız için en düşük ve en uygun faizli kredi seçenekleri bu haberimizde. Ayrıca ev almak isteyenlere düşük faizli konut kredileri veren bankalar aşağıda detaylı olarak açıklanmıştır. Sizler için hazırladığımız bu haber içerisinde düşük faizli faizsiz konut kredisi veren bankalar listesi maddeler halinde sıralanmış ve banka bilgileri, faiz oranları, vade seçenekleri gibi tüm detaylara da yer verilmiştir. Haber içerisindeki detaylar yardımıyla kredi için gerekli başvurunuzu yapabilecek ve gereken şartlar ile koşulları sağlayıp sağlayamadığınızı görebileceksiniz.

Ev Almak İsteyenlere Düşük Faizli Konut Kredileri


Yeni bir eve ihtiyacınız var ve banka kredileri yardımıyla ev almak isteyenlere düşük faizli konut kredileri veren bankalara ulaşmak istiyorsanız bu haberimizi dikkatli inceleyin. Dilerseniz kredi paketleri içerisinden en düşük ve en uygun faizli kredi desteklerinden yararlanabilir ve %0,82 ila %0,60 faiz oranlarıyla düşük faizli konut kredisi veren bankalar ile bu ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Konut almak için ev kredisi faizlerinin daha da az seviyelere düşmesini bekleyen vatandaşlarımız en uygun kredi veren banka hangisi diye araştırma yapanlar. 2019 yılında kredi faizleri düşecek ve en az faizli konut kredisi veren bankalar hangisidir? Gibi soruları soran vatandaşlarımıza %0,82 faiz oranı ile en düşük konut kredisi veren bankalar haber ve duyuruları bu yazı içerisinde.

Yeni bir ev almak istiyorum diyen her Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı banka kredi faizleri hakkında bilgi edinmelidir. Ayağını yorganına göre uzat atasözü burada oldukça önemlidir. Konut kredisi almak isteyen vatandaşlarımız sürekli olarak bankaların kredi faizleri hakkında arama yapmakta ve düşük faizli faizsiz konut kredisi veren bankalar listesi detaylarını merak etmektedir. Geçen yıl içerisinde %0,60 faiz oranında olan kredi faizleri bu yıl artış gösterdi. Ancak ilerleyen zamanlarda enflasyon nedeniyle tekrardan düşük seviyeler inebilir. Geçen yıla göre kıyaslama yaptığımız zaman konut kredisi faiz oranları yükselmiş durumda. En düşük faizli konut kredileri günümüzde baktığımız zaman %1,20 oranlarına kadar ulaşmış durumda.

Ev kredisi almak isteyen tüm vatandaşlarımız, konut kredisi faizleri yükseliş göstermesi üzerine kredi yapılandırma konularını ele alarak krediyi kullanmaya devam etmekte. Ancak kimi müşteriler ise düşük faizli ve kendine göre uygun olan konut kredisi veren bankalar hakkında bilgi edinmeye ve araştırmaya devam ediyor. Eğer sizler de onlardan biriyseniz ve halen aramalarınıza sonuç bulamadıysanız bu haber tam size göre. Şimdi bu yazı içerisindeki bilgileri siz değerli vatandaşlarımızla paylaşacak ve en düşük konut kredisi veren bankalar hakkında bilgi verecek, %0,70 faizli konut kredisi paketlerine değineceğiz. Üstelik bu düşük konut kredisi imkanlarına internet üzerinden de başvuru yapabileceksiniz.

Konut Kredisi Faiz Oranları

Ziraat Bankası Düşük Faizli Konut Kredisi


Konut kredisi veren bankalar ve faiz oranları arasına ilk olarak devlet bankalarını ekliyor ve ardından diğer kurumların konut kredisi paketleriyle devam edeceğiz. Uygun konut kredisi veren bankalardan kredi çekmek için birtakım şartlar da mevcuttur. Ayrıca devlet bankası olan Ziraat üzerinden başvuracağınız tüm kredi desteklerinde faiz oranları minimum seviyededir ve düşük faizli faizsiz konut kredisi veren bankalar listesi de maddeler halinde verilecektir.

İlginizi Çekebilir:  Konut İpotekli Kredi Veren Bankalar ve Faiz Oranları

Ziraat bankası konut kredisi destek paketlerinden hemen şimdi yararlanabilirsiniz. Bunun için en yakın banka şubesini ziyaret etmeniz ve istenilen şartları sağlamanız yeterlidir. Yeni bir ev almak istiyorum ve konut kredisi lazım diyen vatandaşlarımızın ilk durağı ve en kesin durağı Ziraat olmalıdır. Ziraat bankası düşük faizli krediler ile sizlere esnek vade sunacak ve zorlayıcı olmayacaktır. Sizler de konut kredisi çekmek için bankaların müşteri temsilcilikleri ile görüşebilir ve uygun faizli konut kredisi başvurusu yaparak ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Bankaların sunduğu kredi faiz oranları değişmektedir ve Ziraat bankası konut kredisi faiz oranları %0,88 olarak karşımıza çıkar.

Garanti Bankası Konut Kredisi ve Faiz Oranları

Garanti bankası müşterilerine en uygun faizli konut kredisi vermeye ve bu tür paketleri çıkarmaya devam ediyor. Bu yönüyle birçok müşteri tarafından ilgi görmektedir. Üstelik Garanti bankası en uygun vade ve faiz oranları ile müşterilerine kredi desteğinde bulunmaya devam ediyor. Garanti bankası konut kredisi faiz oranları %0,70 olarak verilmektedir. Sizler de konut kredisi başvurusu yapıp hayalini kurduğunuz evinizi alabilir ve esnek vadeler ile konut kredisi geri ödemesi yapabilirsiniz. Hayalinizdeki evi ayrıca 120 ay vadelerle uygun faizli konut kredisi başvurusu yaparak alabilirsiniz. Garanti bankası uygun faizli konut kredisi veren bankalar arasında gösterilebilir.

Garanti bankası konut kredisi faiz oranları %0,70 olarak 120 ay vadeli sunulmaktadır.

QNB Finansbank En Düşük Konut Kredisi Faiz Oranları

Düşük faizli faizsiz konut kredisi veren bankalar listesi içerisinde QNB Finansbank kurumunu da görebiliyoruz. Birçok yenilikçi hareketi ile ön planda duran ve birçok farklı kredi paketlerini satışa sunan QNB Finansbank konut kredisi faiz oranları ve vade detayları aşağıda verilmiştir. QNB Finansbank konut kredisi faizleri %0,95 oranlarında verilmektedir. Yine 120 aya kadar uzanan vadelerden yararlanabilmeniz için en yakın Finansbank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

QNB Finansbank konut kredisi faiz oranı %0,95.

Yapı ve Kredi Bankası En Düşük Faizli Konut Kredisi Faiz Oranları

Birçok devlet ve özel finans kurumlarından konut kredisi başvurusu yapabilir ve kredi başvurusu için gereken şartlar beraberinde krediyi alabilirsiniz. Yapı ve Kredi bankası üzerinden düşük faizli faizsiz konut kredisi temin edebilir ve %0,94 faiz oranlarıyla bu kredi desteğinden yararlanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  En Uygun Fibabanka Konut Kredisi

Yapı kredi bankası konut kredisi faiz oranı %0,94.

Şekerbank Uygun Faizli Konut Kredisi ve Faiz Oranları

Ziraat, Finansbank, Garanti, Yapı ve kredi bankası üzerinden temin edebileceğiniz konut kredisi desteklerine Şekerbank uygun faizli konut kredisi olarak da başvuruda bulunabilirsiniz. Şekerbank konut kredisi faiz oranları yukarıda sıralanmış bankalara göre biraz daha yüksek olabilir. Vadesi esnek olan Şekerbank konut kredisi faiz oranları %1,29 dur ve yine 120 aya kadar vade seçenekleri verilmektedir.

Şekerbank en düşük faizli konut kredisi faiz oranı %1,29.

Pozitifbank Düşük Faizli Konut Kredisi Faiz Oranları

En uygun kredi veren bankalar sorgunuza birçok bankayı gezerek devam etmelisiniz. Kimi bankaların faiz oranları yüksek olabildiği için tüm bankalar hakkında araştırma yapmanız ve detayları not almanız oldukça önemlidir. Pozitifbank düşük faizli konut kredisi sunmaya kredi paketleriyle devam etmektedir. Yine birçok bankayla kıyaslandığı zaman oldukça avantajlı gelecektir.

Pozitifbank konut kredisi faiz oranları %1,15 olarak sunulmaktadır.

Konut Kredisi

En Uygun Konut Kredisi Faizleri

Odeabank En Uygun Faizli Konut Kredisi


En uygun krediler ve özellikle en düşük faizli konut kredisi veren bankalar aracılığıyla evinizi almanız sizleri de çevrenizdekileri de rahat edecektir. Sizlerin yüksek faizler karşısında zorlanmanız yalnızca sizleri değil yakın çevrenizdekileri ve paralel zincirinizdekileri büyük ölçüde etkiler. Dünyada her şeyin bir zincir halinde karşımıza çıkması da bu nedenden önemlidir. Düşük faizli faizsiz konut kredileri almak için Odeabank en uygun faizli konut kredisi başvurusu yapabilir ve anlaşma halinde evinize kavuşabilirsiniz. Odeabank konut kredisi faiz oranları en uygun krediler ekibince siz değerli misafirlerimize hazırlanmıştır. %1,20 faizleriyle verilen konut kredisi destek paketleri için en yakın Odeabank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Odeabank konut kredisi faiz oranları %1,20 ve en düşük konut kredisi veren bankalar listesi içerisine bu sebeple eklenmiş bulunmakta.

Kuveyt Türk En Uygun Konut Kredisi Faiz Oranları

Uygun krediler aracılığıyla sizler de ev kredisi faiz oranları hakkında bilgi edindikten sonra başvurunuzu yapabilirsiniz. Birçok banka faiz oranlarını bu yazı içerisinde bulabileceğiniz gibi diğer detayları da sorgulayabilirsiniz. Kuveyt Türk en uygun konut kredisi faiz oranları %1,03 oranında verilmekte ve esnek ödeme avantajları da beraberinde sunulmaktadır. Haberimiz detaylarında düşük faizli faizsiz konut kredisi veren bankalar listesi yer almaktadır. Bu değerlere bakarak plan yapabilirsiniz.

Kuveyt Türk en uygun konut kredisi faiz oranı %1,03.

Türkiye Ekonomi Bankası Konut Kredisi Faiz Oranları

TEB konut kredisi faiz oranları için aşağıdaki bilgileri kullanabilirsiniz. Birçok bankanın sunduğu uygun faizli konut kredisi oranları, en düşük faizli konut kredisi veren bankalar listesi içerisinde siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşılmaya devam edecektir. Kredi destek paketleri ve faiz oranları hakkında güncel bilgilere ulaşmak için sitemizi sık kullanılanlara ekleyebilir ve anında erişim sağlayabilirsiniz.

Birçok finans kurumu üzerinden edinebileceğiniz konut kredileri faiz oranları bankalara göre değişecektir. Türkiye Ekonomi Bankası konut kredisi faiz oranları %0,95 olarak karşımıza çıkar ve bu birçok bankadan daha iyi faiz oranıdır.


TEB en düşük faizli konut kredisi faiz oranı %0,95.

Halkbank Konut Kredisi Faiz Oranları

En uygun konut kredisi veren bankalar listesi haberimiz içerisinde Halkbank konut kredisi faiz oranları yine göze çarpmaktadır. Halkbank üzerinden konut kredisi başvurusu yapabilir ve uygun faiz seçenekleriyle evinizi almak için girişimde bulunabilirsiniz. Faiz oranları ve vade seçenekleri sayesinde birçok müşterisine avantaj sağlamaya devam eden Halkbank konut kredisi faiz oranları %0,89 olarak verilmektedir. Düşük faizli faizsiz konut kredisi veren bankalar aracılığıyla ihtiyaçlarınızı karşılarken derinlemesine bir araştırma sizlere faydalı olacaktır.

İlginizi Çekebilir:  Kredi ile Ev Almak Caiz Mi? Uzmanların Görüşü ve Çözümü

Halkbank düşük faizli konut kredisi faiz oranları %0,89.

Denizbank Düşük Faizli Konut Kredisi Faiz Oranları

Düşük faizli konut kredisi veren bankalar haberimiz içerisinde yerini alan Denizbank aracılığıyla sizler de kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Yine birçok banka ile kıyaslandığında uygun kredi desteği sunan Denizbank aracılığıyla birçok farklı kampanyadan da yararlanabilirsiniz.

Denizbank konut kredisi için faiz oranlarını %1,14 olarak vermektedir.

En Düşük Faizle Konut Kredisi Veren Bankalar Devamı

Yukarıda yazılı bilgilere ilave olarak aşağıdaki maddeleri kullanabilirsiniz. En düşük faizle konut kredisi veren bankalar hakkında yukarıda detaylara aşağıda ise bu bankalar ve faiz oranlarına değinilmiştir. Bu sayede en uygun faiz oranlarını belirleyebilir ve bu plan doğrultusunda kredi başvurusu için gerekenleri yapmaya koyulabilirsiniz.

En Uygun Konut Kredisi Veren Bankaların Listesi

Ülkemiz sınırları içerisinde faaliyet gösteren ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına finans desteği sunan banka kurumlarının en uygun kredi detayları aşağıdadır.

Bankaların konut kredisi faiz oranları

 • Ziraat bankası konut kredisi faizleri %0,88
 • Halkbank ev kredisi faizleri %0,89
 • İş Bankası en düşük faizli konut kredisi faiz oranı %0,90
 • Vakıfbank ev kredisi faiz oranı %0,92
 • Yapı ve Kredi Bankası konut kredisi faiz oranları %0,94
 • QNB Finansbank %0,95
 • Türkiye Ekonomi Bankası (TEB) %0,95
 • Anadolu Bank %0,95
 • Kuveyt Türk %1,03
 • Garanti Bankası %1,08
 • ING Bank %1,12
 • Denizbank %1,14
 • Pozitifbank %1,15
 • Şeker Finans %1,19
 • Garanti Mortgage %1,19
 • Odeabank %1,20
 • HSBC %1,25
 • Şekerbank %1,29
 • ICBC Konut kredisi %1,35
Konut Kredisi

En Uygun Konut Kredisi Veren Banka  Faizleri

2018 yılı içerisinde şuan daha da düşük seviyelere gerileyen kredi faiz oranlarına başvuruda bulunmak için banka şubelerini ziyaret edebilirsiniz. Ekonomi içerisinde meydana gelen hareketler neticesiyle şuan uygun konut kredisi faiz oranları %0,99 ila %0,82 kadar düşmüş durumda. Cumhurbaşkanlığı talimatıyla birçok banka üzerinde kredi faiz oranları düşürülmüş durumda ve faizli kredi veren bankalar için müracaatta bulunabilirsiniz.

2018 içerisinde sıklıkla konuşulan ve en uygun konut kredisi veren bankalar arasında Ziraat bankası ve Vakıfbank konut kredisi faizleri oldukça avantajlı ve esnek.

Kamu bankaları konut kredileri yanı sıra özel finans kurumlarının düşük faizli konut kredileri için buraya. INGBank, İş Bankası, Garanti, Akbank, TEB, Finansbank, Odeabank, Aktifbank, Anadolubank gibi diğer banka şubelerini ziyaret edebilirsiniz.


UygunKrediler.ORG ekibince hazırlanan bir önceki, Konut Kredisi Almak İçin Gereken Evraklar ve Belgeler adlı yazımızı incelemek ve ilgili konuya anında kredi başvurusu yapmak için lütfen tıklayınız. Bununla birlikte, Kredi Notu Düşük Olanlara Anında Acil İhtiyaç Kredisi isimli makalemiz hakkında detaylı bilgi almak ve yazıyı incelemek için lütfen tıklayınız.

Ayrıca görüş ve düşüncelerinizi aşağıdaki yorum alanları üzerinden dile getirebilirsiniz. Aklınıza takılan, öğrenmek istediğiniz ve bizden istediğiniz konular için lütfen yorum alanlarını kullanınız.