1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylanmadı)
Loading...

Denizbank Sıfır Faizli Kredi Kampanyası

0

Kredi çekmek günümüzde hemen hemen  herkesin başvurduğu bir borçlanma yöntemi olmak ile tekrar faizi ile ödenmek zorunda olması uzun vadede para kayıplarına neden olmakta ve pek çok kişi faizsiz kredi veren bankalardan hizmet almak istemektedir. Aslında hiçbir banka faizsiz olarak kredi hizmeti sunmamakta ancak kimi zaman kampanyalar dahilinde bu tarz çalışmalara imza atmaktadır. Bunlardan biri de Denizbank sıfır faizli kredi kampanyası olmakta ve bankacılık sektöründe çok da sık rastlanmayan bir kampanya düzenlemektedir.

Denizbank Sıfır Faizli Kredi Kampanyası Nedir?


Söz konusu  olan bu Denizbank faizsiz kredi kampanyası banka tarafından belirlenmiş olan şartları yerine getiren kişilere tamamen faizsiz ve uygun vade sürelerinde nakit para  verilmektedir. Talep edilen şartlar ise şunlardır;

  1. Denizbank’a ait bir banka hesabı açmak ve
  2. Söz konusu olan bu hesap üzerinden en az iki adet otomatik ödeme talimatı

Bu Kampanya Dahilinde Ne Kadar Kredi Alınabilir?

Bu kamanyadan alınacak olan herhangi bir alt sınır ya da üst sınır bulunmamakta, sabit bir şekilde yalnızca 1000 Türk Lirası tutarında kredi verilmektedir.

Bu Kampanyada Vade Süresi Ne Kadardır?

Vade süresi de yine  tercihe bırakılmamakta ve on iki ay olarak sabit olarak belirlenmektedir.

Bu Kampanyada Aylık Ödeme Tutarı Ne Kadardır?

Sıfır faiz ile alabileceğiniz bu kredi kampanyasında aylık ödeme tutarınız 83.33 Türk Lirası tutarındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Başvuru Yapılabilir?

  1. Kendinize en yakın ya da en uygun bir Denizbank şubesinden,
  2. Adı geçen bankaya ait olan mobil uygulama da online bankacılık hizmetleri üzerinden,
  3. Kısa mesaj yolu ile başvuru yaparak,
  4. Hemen hemen her yerde mevcut olan Denizbank ATM’leri aracılığı ile ve
  5. Denizbank çağrı merkezi aracılığı ile başvuru yapabilirsiniz.

Bu son derece makul ve faydalı kredi kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için yine Denizbank şubelerine gidebilir ya da yedi gün yirmi dört saat hizmet vermekte olan 0 850 222 0 800 numaralı çağrı merkezini arayabilirsiniz.Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

143 kez okundu.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.yeni sunucu.