Denizbank Kredi Kartı Başvurusu ile anında onay almak isteyen öğrenci, emekli, kadın, ev hanımları! Herkese acil kredi kartı veren Denizbank online, sms ile en iyi kart vermekte!

Denizbank Kredi Kartları


Farklı özellik ve avantaj barındıran Denizbank kredi kartları aşağıdaki tablo içerisinde verilmiştir. Dilediğiniz kart türüne başvuru yapabilirsiniz. Başvuru kanalları yukarıda verilmiştir. Kredi kartı özellikleri ve genel tanımlar ise aşağıda mevcuttur. Kart ücretleri, ödeme ve faiz bilgileri de aşağıdadır. Güvenli alışveriş ve öğrenciye kredi kartı veren Denizbank bireysel paketleri için site içerisinde arama yapabilirsiniz. Yahut verilen bağlantı linkleri ile kredi başvuru sayfasını açabilir ve tüm kredi kartı detaylarına ulaşabilirsiniz. Dilerseniz Kredi Notu Puanı Hesaplama ve Sorgulama adlı makalemizi de inceleyin.

Öğrenciye Deniz Bonus Kredi Kartı

İhtiyaçlarınız için yapacağınız harcamalarda 200 TL bonus para kazanabileceğiniz Deniz Bonus kredi kartı ister misiniz? Avantaj, sürpriz ve yenilik dolu Deniz Bonus kredi kartı başvurunuzu hemen bugün tamamlayın! Bedavası en bol olan bir kart mı istemiştiniz? Ayrıca Ev Hanımlarına Devlet Destekli Faizsiz 15 Bin TL Kredi konusuna da bakabilirsiniz.

Deniz Bonus Sanal Kart

İnternetten alışverişe tat ve tuz, Denizbank Bonus Sanal Kart ile gelmeye devam ediyor. İstediğin her şeyi internetten almak için kartına güvenmelisin! İnternet alışverişleri için Denizbank Sanal kredi kartı bonus kazandırmaya ve alışverişi eğlenceli hale getirmeye alıştı! Yurt içi ve yurt dışı harcamalarınızda gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Üstelik Denizbank bonus sanal kredi kartınızda para yokken dahi alışverişiniz yarım kalmaz!

Deniz Bonus Ek Kart

Asıl karta bağlı olan bir kredi kartı çeşididir ve Deniz Bonus kredi kartların özelliğini taşır! Yapılan harcamalardan bonus kazandıran ve sizi, sevdiklerinizi düşünen kredi kartı! Sanal kredi kartınıza ek olarak alabilir ve özgür alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

anında denizbank kredi kartı başvuru yapma

Anında Denizbank Bonus Kart kredi kartı başvurusu yapma

Deniz Bonus Gold Kredi Kartı

Denizbank öğrenci kredi kartı başvurusu yapılan, bonus özelliği olan kartlardan sizler de yararlanmak istemez misiniz? Kredi kartınızın limiti kadar nakit avans/taksitli nakit avans çekebilirsiniz! Alışverişlerinize %25 daha fazla bonus kazandıran Denizbank Bonus Gold kredi kartı harcarken kazandırıyor. Ekstre tutarının 2.000 TL’yi geçmesi durumunda %25 fazladan bonus kazanacaksınız. Ayrıca temassız işlem özelliği sayesinde 90 TL faturalarınızda kolaylık sağlar. Ülkemizde Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi 2018 içeriklerinden yararlanabilirsiniz.

Nakit Avans Ücreti

İşlemin Türü Masraflar Oranı Masraflar Tutarı NOT
Minimum Oran Maksimum Oran Minimum Tutar Maksimum Tutar
Nakit Avans Ücreti: Yurtiçi DenizBank
Nakit Avans Ücreti: Yurtiçi DenizBank   %3.95     Yurt içi %3.95 + 6.2 TL. BSMV Hariç
Nakit Avans Ücreti: Yurtiçi Başka Banka
Nakit Avans Ücreti: Yurtiçi Başka Banka   %3.95     Yurt içi %3.95 + 12TL .BSMV Hariç
Nakit Avans Ücreti: Yurtdışı Başka Banka
Nakit Avans Ücreti: Yurtdışı Başka Banka   %3.95     Yurt dışı %3.95 + 12TL .BSMV Hariç
Nakit Avans Ücreti: Yurtdışı DenizBank
Nakit Avans Ücreti: Yurtdışı DenizBank   %3.95     Yurt içi %3.95 + 6.2 TL olacaktır. BSMV Hariç
İlginizi Çekebilir:  Hemen Kredi Kartı Veren Bankalar

Deniz Bonus Platinum Kredi Kartı

Denizbank kredi kartları arasında en popüler olan Bonus Platinum! Deniz bonus platinum kredi kartı ile tüm avantajları cebinizde toplamak ister misiniz? Alışverişlerinize %50 fazla bonus kazandıran Platinum Kredi Kartı ile Big Chefs restoranları da %15 indirimli! Hillside City Club üyeliklerinde %20 Sway Hotel Palandöken konaklamada ise yıl boyunca geçerli tam %15 indirim fırsatı! Sizler de Devletin Genç Girişimcilere Verdiği Kredi Destekleri ile kendi işinizi kurmak ister misiniz? Öyleyse tıklayın ve bir adım yaklaşın!

Denizbank Taraftar Kredi Kartlar

Denizbank taraftar kartlar ile sevdiğiniz, tuttuğunuz, gönül verdiğiniz takımınız kazansın ister misiniz? Taraftar kartınız ile siz kazandıkça takımınız kazansın! Kulübe özel taraftar kartınızı hemen şimdi alın ve takımınızı destekleyin.

Denizbank Taraftar Kartlar

 1. BJK Bonus Kredi Kartı
 2. Fenerbahçe Bonus Kredi Kartı
 3. Fenerbahçe Üyelik Kredi Kartı
 4. GS Bonus Kredi Kartı
 5. Trabzonspor Bonus Kredi Kartı
 6. ESES Bonus Kredi Kartı
 7. Çaykur Rizespor Bonus Kredi Kartı
 8. Mersin İdman Yurdu Bonus Kredi Kartı
 9. Orduspor Bonus Kredi Kartı
 10. Bursaspor Bonus Kredi Kartı
 11. Manchester United Bonus
 12. KAF KAF Bonus Kredi Kartı
 13. Konyaspor Bonus Kredi Kartı
 14. Akhisar Belediyespor Bonus Kredi Kartı
 15. Şanlıurfa Bonus Kredi Kartı
 16. GÖZ GÖZ Bonus
 17. Kayseri Erciyes Bonus
 18. Denizlispor Bonus

Denizbank Emekli Bonus Kredi Kartı

Denizbank emekli kredi kartı tüm emeklilerimizi mutlu etmeye yetiyor! Emekli vatandaşlarımıza özel olarak tasarlanan emekli bonus kredi kartı özel avantajlarla karşımızda! Bonus Card tüm özelliklerini barındıran Emekli Bonus Kredi Kartı ile tüm harcamalarınız kazandıracak! Her harcamanızda bonus ve her bonus puan 1 TL! Toplayacağınız bonuslarla bedava alışveriş yaparken (1 bonus= 1 TL) olarak hesaplanacaktır. Emekli Bonus Card ile taksitli nakit avans çekebilir ve acil nakit ihtiyaçlarınızı uygun vadelerle geri ödeyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Finansbank, Akbank, Denizbank Kredi Kartı Başvurusu (Online)

Gençlere Denizbank D-Şarj Bonus Kredi Kartı

Deniz tuzlu olur diyenlere çok tatlı bir kredi kartı! Gençlere özel Denizbank D-Şarj kredi kartı ile Bonus kartın tüm özelliklerinden yararlanın! Yurt içi veya yurt dışı harcamalarınızda bonus puan kazanacak (1 bonus=1 TL), bonuslarınız ile Bonus Program ortaklarında bedava alışveriş yapabileceksiniz. Üstelik kartın temassız ödeme seçeneği ile her yerde hızlı ve güvenli bir alışverişin tadını alacaksınız! Yemek yerken, hafta sonu planı yaparken, alışverişte D-Şarj Bonus Kredi Kartı özgürlüğü hissettirecek! Bonus ayrıcalıklarından yararlanmak için Denizbank D-Şarj kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz!

En iyi Denizbank kredi kartı hangisi

Denizbank kredi kartları

Deniz Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank bireysel kredi kartlarını bonuslarla süslemek için hemen şimdi başvuru formunu tamamlayın! Anında, internetten, telefonla yahut mobil bankacılık ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz! Ayrıcalık ve bol bonuslu kredi kartlarının Deniz’den çıktığını unutmayın! Devlet desteği alarak kendi işinizi KOSGEB İhtiyaç Kredisi ile kurmaya ne dersiniz?

Denizbank Afili Bonus Kredi Kartı

Alışverişlerinizde indirim elde etmek ve %30 indirimli bir Pazar kahvaltısı yapmak isterseniz Denizbank Afili Bous kredi kartı alın! Hemen şimdi Afili Bonus kart başvuru formunu doldurun ve kartınıza bir adım yaklaşın. Yahut formu doldurun, Denizbank sizi arasın!

Denizbank Net Kart Kredi Kartı

En uygun Denizbank kredi kartı olarak gösterebileceğimiz Net kart aidat zorunluluğunu ortadan kaldırıyor. Yıllık kart ücreti olmayan ve 90 TL’ye kadar temassız işlem özelliği bulunan Denizbank Net Kart! Temassız kart özelliği ile işlemlerinizde sizlere kolaylık sağlar. Unutmadan Devlet Destekli Faizsiz İhtiyaç Kredisi kampanyalarından da haberdar olmanızı sağlamak isteriz. Devletimizin destekleri ile fikriniz işiniz olsun!

Kart Yenileme Ücreti

İşlem Türü Masraf Oranı Masraf Tutarı Açıklama
Minimum Maksimum Minimum Maksimum
Kart Yenileme Ücreti
Kart Yenileme Ücreti     4 TL 4 TL Üç ve üzeri adet yenilemeler için geçerlidir. (Özel bankacılık ve Deniz Private hariç)BSMV Dahil
İlginizi Çekebilir:  TEB Kredi Kartı Başvuru Takibi

Denizbank Kredi Kartı Borç Ödeme Kanalları

Denizbank kredi kartı ödeme kanalları oldukça fazla ve kolaydır. Tüm Denizbank şubelerinden kredi kartı borcunu ödeyebileceğiniz gibi aşağıdaki kanallardan da ödeme yapabilirsiniz.

 1. Denizbank şubelerinden kart borcu ödeme.
 2. İnternet bankacılığı ile kredi kartı borcu ödeme.
 3. Denizbank ATM‘lerinden kredi kartı ödeme.
 4. Garanti şubelerinden Denizbank kredi kartı fatura ödeme.
 5. Garanti ATM’lerinden kart faturası ödeme.
 6. PTT şubelerinden kredi kartı ödemesi.
 7. PTT ATM’lerinden kredi kart fatura ödeme.
 8. ICBC Turkey şubelerinden Denizbank kredi kart faturası ödeme.

Bunlara ilave olarak aşağıdaki kanallardan Deniz Bonus Kredi Kartı Ödemesi yapabilirsiniz.

Anında Denizbank Kredi Kartı Fatura Ödeme Yolları

 1. EFT ile kredi kartı ödemesi (Tüm bankalardan EFT ile Deniz Bonus ödemesi yapabilirsiniz.)
 2. Denizbank otomatik ödeme talimatı (kartınızı alırken yahut sonradan otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.)
 3. Denizbank telefon bankacılığı 444 0 800 (Denizbank telefon bankacılığını arayarak ödeme yapabilirsiniz.)
 4. Denizbank mobil uygulama ile ödeme (DenizKartım uygulamasını indirip dilediğiniz yerden kredi kartı ödemesi yapabilirsiniz.)
 5. Denizbank internet bankacılığı (www.denizbank.com internet şubesi ile kredi kartı fatura ödeme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.)

NOT: Anında kredi kart ödeme noktaları, işlem için ekstrenize ücret yansıtacaktır!


Konuyla alakası olan bir önceki konularımızdan Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Açma adlı yayını incelediniz mi? Hemen tıklayın ve detayları öğrenin. Ayrıca Öğrenciye Kredi Kartı Veren Denizbank makalemizden de yararlanabilirsiniz.

Özet
İnceleme Tarihi
İncelenen Ürün
Denizbank Kredi Kartı Başvurusu
İneleyen Notu
51star1star1star1star1star