Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Veriyor Mu?

Denizbank ev hanımlarına kredi imkanı ile ev işlerinde yorulan ve ailenin yükünü çeken ev hanımlarının emeklerini karşılıksız bırakmıyor. Bu sayede onlara da uygun faiz oranları ve fiyat limitine göre kredi imkanı sunuyor. Ev hanımları Denizbank’ tan 2.000 TL ile 20.000 TL aralığında kredi çekebilme imkanına sahiptir.


Denizbank ev hanımlarına kredi verme konusunda oldukça özel teklifler ile gelmektedir. Bu sayede ev hanımları da çalışmamalarına ve gelirleri olmamasına rağmen nakit ihtiyaçlarında kendilerine uygun ve hızlı bir ihtiyaç kredisi çekebileceklerdir.

Yeni kredi yapılandırmasına göre ihtiyaç kredilerinde borçlanmalar maksimum 48 aydan 60 aya çıkarılmıştır. Bu sayede de kredi çeken kişilere uygun olarak daha kolay ödeme koşulları oluşmuştur. Bu ihtiyaç kredisi olanaklarından ve ödeme koşullarından maksimum 60 ay vadeye kadar olan limit ile ev hanımları da yararlanmaktadır.

Herkes ev hanımlarının geliri ve sigortası olmadığı için kredi çekemeyeceğini düşünür. Ödeme durumu varsa ev hanımları da hiçbir geliri olmamasına rağmen Denizbank Ev Hanımlarına Kredi imkanından yararlanabilmektedir. Bununla birlikte çekebildiği kredinin ödeme planları, yapılandırması ya da borç kapama durumlarını diğer kredi çekenler gibi aynı koşullarda yapabilmektedir.

Denizbank Müşterisi Olmayanlar Ev Hanımı Kredisini Nasıl Çeker?

Denizbank müşterisi değilseniz ve Denizbank’ ın ev hanımlarına özel kredi paketinden yararlanmak istiyorsanız öncelikli olarak Denizbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Denizbank müşterisi olabilmek için size en yakın Denizbank şubesine giderek bir banka hesabı açtırmanız yeterli olacaktır. Dilerseniz bankadan, dilerseniz müşteri hizmetleri telefon numarasından ya da, internet bankacılığını kullanarak Denizbank Ev Hanımlarına Kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu sayede size özel olan %2.09 dan %2.79 oranına kadar olan limit aralığında ihtiyaç kredisi çekme imkanını yakalarsınız.

İlginizi Çekebilir:  Çalışmayan Ev Hanımı Kadınlara Kredi Veren Bankalar

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi Faizi Sabit Mi?


Ev hanımlarının bir geliri bulunmamaktadır. Buna rağmen ödeme güçlüğü çekmeden ihtiyaçları doğrultusunda bulundukları kredi talebinde, diğer müracaat eden müşteriler gibi ön değerlendirmeye alınmaktadırlar. Kredi risk raporuna bakılmaktadır. Kredi risk raporunun kredi verme alt limit ve üst limitine göre de ihtiyaç kredisi faiz oranı belirlenmektedir. Bir başka konu ise, çekilecek olan kredinin vadesinin uzunluk süresidir. 3 aydan 60 aya kadar uzanan vade farkı ile faiz oranları belirlenmektedir. Ödeme planı vadesi uzadıkça faizi de ona göre artış göstermektedir.

Ödemesini düzenli yapan ve az limiti az vade ile çekme talebinde bulunan bir ev hanımı %2.09 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi çekebilmektedir. Kredi risk raporunda sınır bulunan ve önceki kredilerinde ya da kredi kartlarında ödeme zorluğu yaşayan buna rağmen kredi vermeye engel teşkil etmeyen müşterilerin kredi faiz oranları da olabildiğince yüksek tutulmaktadır.

Denizbank Ev Hanımı Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

  • Size en yakın Denizbank şubesine giderek ev hanımlarına ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • Denizbank sitesinin internet bankacılığı yolu ile ev hanımlarına özel kredi kampanyası seçeneğine giriş yaparak, ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • İnternet bankacılığına giriş yapmadan internet sitesinin kredi başvuru bölümünde de TC kimlik numaranız ve Cep telefonunuzu başında 0 olmadan yazarak verdiğiniz bilgiler dahilinde hızlı kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvurunuzun oldukça hızlı olmasının yanında onaylanma ve sonucun cep telefon numaranıza gelme işlemi de oldukça hızlı olmaktadır.
  • Denizbank mobil uygulamayı telefon ya da tabletlerinize indirdiğiniz zaman, müşteri numaranız ve mevcut şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Denizbank Mobil Şube ayrıcalığı ile ihtiyaç kredisi başvuru bölümünden anında başvurunuzu yapabilirsiniz. Başvuru sürecinizi de gene değerlendirme aşamasındayken mobil şube aracılığıyla takip edebilirsiniz.
  • Anında ihtiyaç kredisi çekme yöntemlerinden bir tanesi de telefon ile kredi başvurusunda bulunma yöntemidir. 444 0 800 Denizbank müşteri hizmetleri telefon numarasıdır. Denizbank müşterisi olan ev hanımları bu numarayı arayarak çekmek istediği kredi tutarı ve faizleri hakkında müşteri hizmetlerinden detaylı bilgi alabilir ve burada kredi başvurusunda bulunabilir.

Denizbank Ev Hanımlarına Kredi İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Ev hanımları Denizbank’ tan ihtiyaç kredisi çekmek için birden fazla yolu deneyebilmektedir. Kendilerine uygun bir yolu bularak kredi çekim talebinde bulunduktan sonra, değerlendirme sürecine alınır. Eğer uygun bulunursa kredi onayı için şubeye davet edilir. Şubeye gelirken, çekilecek ihtiyaç kredisi karşılığında bulunan bir tapu ya da bir tür gelir belgesinin (maaş bordrosu değil, kira,vs. gibi bir gelir türüne ait) fotokopisi ve kimlik fotokopisi başvurunuzu hızlandırıp kolaylaştıracaktır.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank Ev Hanımlarına Kredi