Ziraat Bankası müşterilerine yıllardır kazandırdığı combo liralar ile oldukça büyük avantajlar sunuyor. Kazanılan combo liraları Ziraat Bankası üye işyerleri ve oldukça çeşitli yerlerde kullanmak mümkündür. Ziraat Bankası’na ait banka kartınızı ilk kullandığınız andan itibaren combo lira kazanmaya başlıyorsunuz. Kazandığınız combo liralar biriktikçe birtakım indirimler elde ediyorsunuz. Yalnızca Ziraat Bankası’nın bankamatik kartlarından yaptığınız harcamalar sonucunda kazanılan combo liralar ile birçok noktada alışveriş esnasında indirim kazanabilmeniz mümkündür. Ne kadar çok combo liraya sahipseniz alışverişlerinizde o kadar çok indirim ile karşılaşırsınız. Ziraat Bankası tüm müşterilerine bir combo lira karşılığında 1 TL olarak indirim yapmayı planlamıştır.

Ziraat Bankası’nın Verdiği Combo Liralar Nasıl Kullanılır?

Ziraat Bankası üye işyerlerinde ve bankanın anlaşmalı olduğu yerlerde Ziraat Bankası banka kartı ile kazandığınız combo liraları kullanabilir ve oldukça yüksek indirimler ile karşılaşabilirsiniz. Fiziksel alışverişlerinizde ya da online harcamalarınızda bankamatik kartınızla ödeme yaptığınız sırada ilgili işyerinin logoları arasında combo lira yer alıyorsa indirimi kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca Migros, Şok, Shell akaryakıt, Opet, Süvari, Zara, Mavi, Türk Hava Yolları, Atlasglobal, GittiGidiyor, Goldmaster, Hisar, Rixos Otel,Casper Bilgisayar, Penta, Patik, Civil gibi kurumsal mağazalarda da Ziraat Bankası’nın müşterilerine sunduğu combo liraları kullanarak büyük bir fırsat elde edebilirsiniz.


Ziraat banka kartını kullanırken hesabınıza biriken combo liraların ne kadar olduğunu öğrenmeniz için COMBOLİRA yazıp boşluk bıraktıktan sonra kartınızın son 6 hanesini girerek 4747‘ye SMS atabilirsiniz. Ziraat Bankası müşteri temsilcilerinden size hesabınızda ne kadar combo lira olduğuna dair bir bilgilendirme mesajı gelecektir.

Ziraat Combo Liraları Kullanabileceğiniz İnternet Siteleri Nelerdir?

Ziraat Bankası aracılığıyla banka kartı kullanan müşteriler dijital platformlarda işlem gerçekleştirdiğinde hesaplarında biriken combo liraları indirim sağlamak amacıyla kullanabilmektedir. Ziraat Bankası önceden Maximum Kart kullanarak çeşitli fırsatlar müşterilerine sunuyordu. Ancak son zamanlarda Bankkart Combo adında bir uygulamasını tanıttı. Bu uygulamanın içerisinde çeşitli kampanyalar ve müşterilerin faydalandığı combo lira avantajları yer alıyor. Dijital ortamda pek çok internet sitesinde yaptığınız alışverişlerde hesabınızda biriken combo liraları kullanıp birçok indirim elde edebilirsiniz. Gittigidiyor.com, hepsiburada.com, n11.com, tatilbudur.com, ePTTAVM, çiçeksepeti.com, enuygun.com ve goldmaster.com gibi internet sitelerinde Ziraat Bankası combo liralarınızı kullanabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  Halk Bankası İnternet Şubesi