SMS ile ihtiyaç Kredisi Başvurusu Yapma

Birçok kredi paketi hayata geçirilirken beraberinde birçok avantajı da getirebilmekte. Bir önceki yazılarımız içerisinde buna benzer konuları da gördünüz. Akbank gelir belgesiz kredi başvurusu isimli konumuzda yine bankaya gitmeden, herhangi bir kefil ve gelir belgesi göstermeden internet üzerinden kredi başvurusu nasıl yapılır? Göstermiştik. Bu konumuzda ise cep telefonu ile ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır ve hangi bankalarda geçerlidir? Sorularına cevaplar getireceğiz. Bu sayede sizler de, SMS ile en az 1000 TL en fazla 55 Bin TL hazır kredi başvurusu yapabilirsiniz.

SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu yapma


Teknolojik aletlerin sayesinde hayatımızın birçok alanı zorluktan kurtuluyor. Özellikle akıllı telefonlar sayesinde bu iş oldukça genişledi. İnternet üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabileceğiniz gibi ayrıca artık cep telefonu ile ihtiyaç kredisi başvurusu bile yapabilirsiniz. Hem evrak hem de kefil göstermenize gerek kalmayacaktır.

Finansbank, Akbank, Odeabank ve Yapı Kredi Bankası bu sistemi sıklıkla kullanan kurumsallardır. Bunun yanı sıra ayrıca ING Bank cepte kredi kampanyası da süregelen bir pakettir. Şimdi gelelim kredi başvurusu yapmak için gerekenler konusuna.

Kredi başvurusunu SMS üzerinden yapacağınız için herhangi bir belge ve kefil göstermeyeceksiniz. Alınacak olan başvurunun değerlendirme sonuçları tekrardan tarafınıza SMS yoluyla bildirilecektir. Ardından ise hak kazandığınız krediyi almak ve sözleşmesini gerçekleştirmek için ilgili şubeye yahut müdürlüğe giderek işlemleri sonlandırabilirsiniz. İnternet üzerinden kredi başvurusu sistemi hakkında biraz detaya da yer v ererek konuyu daha da genişletelim.

İlginizi Çekebilir:  Acil Para Lazım Kredi Çekemiyorum?

Banka kurumlarının hazırladığı bu imkanlar özellikle kredi başvurusu ilk aşaması olarak değerlendirilen bu başvuru türü, ilgili mercilerin incelemeleri ardından karara bağlanır. Yani, sisteme başvurunuz bir ön başvuru aşaması olarak kabul edilip, bankaya konu iletilir. Banka ise başvurunuzu inceleyerek bu krediye hazır olup olmadığınız hakkında bir karar verir. İnceleme yapılırken kişinin Kredi notu hakkında bilgi edinilir. Kredi notu yüksek olan müşteriye hazır kredi imkanı sağladıkları gibi, kredi notu kötü olan müşteriyi bekletme tekniği devreye girer. Sonrasında ise alınan karar onaylandığı anda, ilgili bölümden tarafınıza bir SMS Kredi başvuru cevabı olarak gönderilir. Kredi başvuru cevabınız olumlu yahut olumsuz olarak bildirilir. Hali hazırda aldığınız cevap içeriğine göre tepki verdirecek ve cep telefonu ile ihtiyaç kredisi başvurusu aşamanız neticeyi görecektir.

Akbank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu


Akbank sms ile ihtiyaç kredisi başvurusu oldukça sık kullanılan ön başvuru türüdür. Diğer bankaların da kullandığı bu online sistem sayesinde oturduğunuz yerden, dosyalar ile müşteriler ve çalışanlar ile uğraşmadan kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Yalnızca telefonunuz mesajlar bölümünden bu işlemi gerçekleştirebilecek ve sonucu bekleyebileceksiniz. Akbank esnaf kredisi yahut bireysel müşteri diye bir ayrımda bulunmadan 36 ay vadeli 20.000 TL hazır kredi vermekte.

Akbank SMS ile 20 bin tl kredi başvurusu için telefonunuz mesaj yaz bölümünden “Kredi yaz bir boşluk bırak TC Kimlik No yaz ve 4425 nolu adrese gönder.

Örnek: Kredi 12345678901 [Send] 4425

  • Üç yıl vadeli Akbank 5 Bin TL hazır kredi geri ödemesi 195 TL.
  • 36 ay vadeli Akbank 10 Bin TL hazır kredi geri ödemesi 391 TL.
  • 36 ay vadeli Akbank 15 Bin TL hazır kredi aylık geri ödemesi 586.
  • Akbank 20 Bin TL hazır kredi aylık geri ödemesi 782 TL.
İlginizi Çekebilir:  Akbank Sahibi Kimdir? Akbank Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Cep telefonu ile kredi başvurusu yapmak artık teknolojiyle parmaklarımıza kadar uzandı. Şimdi sizler de başvurunuzu yapmak için lütfen yönlendirme bilgileri kullanınız.

QNB Finansbank telefondan kredi başvurusu

SMS ile Finansbank hazır kredi başvurusu için sizler de yalnızca telefonunuz mesaj bölümünü kullanarak işlemi yerine getirebilirsiniz. QNB ile birleşen Finansbank, birçok farklı kredi paketini hayata geçirmiş durumda. Faiz indirimlerindeki büyük talep ve diğer kredi paketleri sayesinde birçok kişi artık Finansbank müşterisi olma yolunda. Banka müşterilerine bir kolaylık sağlaması açısından çıkarılan bu işlem sayesinde, birçok vatandaş oturduğu yerden, evinden yahut iş yerinden veya okuldan, dilediği anda kredi başvurusu yapabilir. Akbank SMS ile 20 bin tl kredi başvurusu artık sadece Akbank da değil. Ayrıca daha fazlası yani QNB Finansbank SMS ile 30 Bin TL hazır kredi başvurusu yapmak için sizler de telefonunuzun mesaj bölümüne girebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz detaylı bilgi ve ayrıntıya ulaşabilmek için 0850 222 09 00 numarasını da arayarak çağrı merkeziyle iletişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca diğer bankalarda uygulanan yüksek faiz oranlarını burada göremezsiniz. Finansbank 30 bin TL kredi faiz oranları %1,24 olarak hesaplanır. Bu faiz oranları ile kredinizi kullanabilirsiniz. En az 1000 TL kredi başvurusu yapabilir ve maksimum ise 30 Bin tl kredi başvurusu yapmak istiyorum diyebilirsiniz.

48 ay vadeli 30 bin TL hazır kredi başvurusu için şubeyi ziyaret etmeden de mesaj atabilirsiniz. 30 Bin TL kredi %1,24 faiz ile 48 ay vadeye bölündüğü zaman aylık ödenmesi gereken taksit tutarı 879 TL olacaktır. Yani Finansbank veya Akbank SMS ile 20 bin tl kredi başvurusu için bu yolları izleyebilirsiniz.

KOBİ’ler için özel cepte kredi ING Bank

Esnaf kredisi olarak işlem gören kredi paketini sizler ING Bankası üzerinden de SMS yoluyla talep edebilirsiniz. Finansman olmaya devam eden ING Bank, müşterilerin daha rahat işlem yapabilmeleri için online sistemleri kullanmaya devam ediyor. Sizler de internet üzerinden yahut SMS üzerinden kredi başvurusu için talepte bulunabilir ve bu kredi paketlerinden yararlanmaya başlayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  KOSGEB Sıfır Faiz Kredi Destek Şartları

İşletme sahipleri için 48 Bin TL esnaf kredisi ING Bankası üzerinden alınabilmekte. Sizler de SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorum diyorsanız lütfen aşağıdaki yönergeleri takip ediniz.

Öncelikle telefonunuzun mesaj yaz bölümüne girdikten sonra ING KOBİ yaz bir boşluk bırak ve T.C. No yazdıktan sonra 2205 numarasına gönderebilirsiniz. Ücretsiz kredi başvurusu yapmak için sizler de bu yolu takip edebilir ve sonucun tarafınıza SMS ile bildirilmesini bekleyebilirsiniz. Aksi durumlar yahut diğer işlemleriniz için en yakın ING Bank şubesini ziyarette bulunabilirsiniz. Aklınıza takılan yahut sormak istediklerinizi aşağıdaki YORUM alanlarından biz ve site kullanıcılarına bildirebilirsiniz.

Yukarıda sözü geçen tüm bilgiler sayesinde sizler de Akbank SMS ile 20 bin tl kredi başvurusu yapma yolundaki işlemlerinize başlayabilir veya Finansban hazır kredi başvurusu için gerekli işlemleri başlatabilirsiniz.

UygunKrediler.ORG ekibince yazılan bir önceki, Akbank 20 bin TL 48 ay vadeli gelir belgesiz kredi isimli makalemizi incelemek yahut hibe desteği adına hazırladığımız, 50 bin tl hibe 100 bin tl faizsiz kredi adlı yazıyı incelemek için lütfen tıklayınız.

Bu makalenin yararlı olduğunu düşünüyorsanız lütfen oylamada tam puan veriniz. UygunKrediler.ORG