1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (6 puan, ortalama: 4,50 uzerinden 5)
Loading...

Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar

2

Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar, gelir belgesiz kredi kartı ev hanımlarına, kadınlara, işsizlere, öğrencilere, emekliye kredi kartı 2019 başvuru onay.

Çalışmayana gelir belgesiz, en kolay, sigortasız ve kesin kredi kartı veren bankalar var mı? Varsa hangileridir? En kolay kredi kartı veren bankadan gelirim yoksa kredi kartı başvurusu yapabilir miyim? Kredi kartı alabilir miyim sorgulama işlemleri ve daha fazlası çalışmayanlara kredi kartı veren bankalar adlı yazımızda. Daha fazlası için kredi kartı sayfamızı inceleyin.

Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Banka

Bankalar, müşterilerinin kredi kartı taleplerini değerlendirirken bu kişilerin gelirlerine göre limit tahsis etmektedirler. LKS limiti olarak bilinen Limit Kontrol Sistemi gereği kişilerin sahip olabilecekleri ilk kartın toplam limiti, resmi maaşın 2 katını geçemez. Sonraki kart başvurularında ise bu tutar 4 kata çıkmaktadır. Peki, çalışmayanlar kredi kartı alabilir mi? Ücretli çalışanlar kadar çalışmayan bireylerin de kredi kartına ihtiyaç duydukları aşikârdır. Günümüzde hemen her alanda nakit ödemenin yerini alan kredi kartları, zorunlu kullanım esasına dayanmaktadır. AKBANK Kredi Kartı Yapılandırma adlı yazımızı da değerlendirebilirsiniz. İhtiyaç Kredisi

İnternetten Kredi Kartı Veren Bankalar Başvuru Yapma

Özellikle internet üzerinden yapılan alışverişlerde ve uçak/otobüs bileti gibi özel alımlarda gereksinim duyulan kredi kartları, işsiz bireyler için de temel ihtiyaç haline gelmiştir. Bireyler, çalışmayanlara kredi kartı veren bankalar aracılığıyla bu gereksinimlerini yerine getirebilmektedirler. Bu bankalar, herhangi bir gelir belgesi talep etmeden kredi kartı verebilmekte, belirli bir limite kadar herhangi bir evrak talep etmemekte. Kredi Notu

Çalışmayanlara Kredi Kartı Şartları

Ücretli bir işte çalışmayan ya da şahsına ait firma bulunmayan kişiler, ek gelir yoluyla kredi kartı alabilirler. Bu kişiler, bankalarda bulunan vadeli mevduat hesaplarından elde ettikleri geliri resmi bir gelirmiş gibi gösterme hakkına sahiptir. Ayrıca çalışmadığı hâlde kira geliri gibi özel geliri bulunan kişiler de kira sözleşmeleriyle birlikte kredi kartı talebinde bulunabilirler. Bu yönüyle gelir belgesiz kredi kartı başvurusu yapılabilmekte. Dilerseniz bir önceki yazımız olan; Denizbank Kredi Kartı Başvurusu adlı içeriği gözden geçirin.

En Kolay Kredi Kartı Veren Bankalarımız


Çalışmayan kişiler, eşlerinden ya da diğer aile bireylerinden birinin kart limitini kullanarak ek kart alabilirler. Ek kart yolu ile çalışmayan kişiler de kredi kartı alma şansına sahiptir. Özellikle ev hanımlarının bu minvalde eşlerinden ek kart aldıkları görülmektedir. Öğrenciler de üniversite döneminde anne ve babalarının kartlarına bağlı olacak şekilde ek kart alabilirler. Ayrıca İnternetten Kredi Kartı Başvurusu Yapılan Bankalar hakkında bilgi almak için bu bağlantıya tıklayın.

Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2019

Kolay kredi kartı veren bankalar 2019 listesini yazı içerisinde bulabilirsiniz. Buna ilave olarak yukarıda sunmuş olduğumuz yöntemlerin bir diğer alternatifi ise konumuzun temel noktası olan geliri olmayan kişilerin kredi kartı taleplerini ifade eder. Çalışmayanlar, bankalardan yasa gereği 1.000 TL’ye kadar kart alma hakkına sahiptirler. Bankalar, 1.000 TL’ye kadar olan kredi kartı taleplerinde gelir belgesi olmadan işlem yapabilirler.

Kredi Kartı Veren BankaKredi Kartları
İş BankasıMaximum Card
AkbankAkbank Axess
Yapı Kredi BankasıWorld
TEBCEPTETEB
QNB FinansbankCardFinans Kredi Kartı
ŞekerbankŞeker Bonus Kart
DenizbankDeniz Bonus
Garanti BankasıBonus Kart
ING BankBaşvur

Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri?

Yukarıdaki başlıkta geliri olmayan kişilerin bankadan kredi kartı alabileceklerinden söz ettik. Peki, çalışmayanlara kredi kartı veren bankalar hangileri? Bu bankalar, çalışmayanlara en yüksek ne kadar kredi kartı verebiliyor? Şimdi de bu soruların yanıtlarına bir göz atalım. 1

İş Bankası Kredi Kartı: Kesin Kredi Kartı Veren Banka

İş Bankası: Türkiye İş Bankası, çalışmayan kişilere maksimum 500 TL’ye kadar kredi kartı verebilmekte. Bu kişiler, İş Bankası’ndan alacakları kredi kartını düzenli bir şekilde kullanıp ödemelerini geciktirmemeleri durumunda limitlerini 1.000 TL’ye kadar yükseltebilmektedirler.

Akbank Çalışmayana Kredi Kartı

Akbank: İşsizlere kredi kartı veren bankalar hangileri sorusuna verilebilecek en iyi yanıtlardan biri Akbank’tır. Akbank, sigortasız çalışanlara 1.000 TL’ye kadar kredi kartı limiti tahsis edebilmektedir. Ayrıca bu kartların çalışanların kullandığı kartlardan hiçbir farkı yoktur.

Yapı Kredi Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı

Yapı Kredi Bankası: Sigortasız çalışanlara kredi kartı veren bankalardan biri olan Yapı Kredi Bankası, ilk etapta bu müşterilere 500 TL kart limiti tahsis eder. Ödemelerin düzenli olması durumunda bu tutar kademeli olarak artırılabilir. Kredi kartınızı aldıktan sonra sigortalı bir işe girdiğinizde kart limitinizi gelirinizle doğru orantılı şekilde yükseltebilirsiniz.

Finansbank Çalışmayana Sigortasız Kredi Kartı Veren Banka

QNB Finansbank: Sigortasızlara kredi kartı veren bir diğer banka da QNB Finansbank olarak biliniyor. Finansbank’ın bu kişilere tahsis ettiği limit 500 TL ile 750 TL arasında değişiyor. Sigortasızlar, QNB Finansbank’tan gelir belgesi olmadan kredi kartı alabilirler.

Şekerbank İşsizlere Kredi Kartı Sorgulama

Şekerbank: İşsiz kişilere kredi kartı veren bankalardan biri de Şekerbank. Düşük limitli de olsa alınacak kredi kartının ödemeleri düzenli bir şekilde yapıldıkça kredi kartı limiti artırılabilmektedir. Ayrıca işe girilmesi durumunda limit tutarı maaşın 4 katına kadar artırılabilir.

Gelirim Yok Kredi Kartı Alabilir Miyim Diyenlere ING Bank Kredi Kartı

ING Bank: ING Bank, çalışmayanlara 1.000 TL’ye kadar kredi kartı veren bankalar arasından biri. Bu profildeki kişiler, en az 1200 kredi notuna sahip olma şartıyla birlikte ING Bank kredi kartı başvurusu için müracaatta bulunabilirler.

En Kolay Kredi Kartı Veren Garanti Bankası

Garanti Bankası: Garanti Bankası, kredi kartı sektörünün lokomotif bankalarından biri olarak biliniyor. Çalışmayan bireylerin Garanti Bankası’ndan talepte bulunabilecekleri maksimum limit tutarı 1.000 TL olarak belirlenmiştir. Öğrenciye Kredi Kartı Veren Bankalar

Anında Kredi Kartı Veren Denizbank

Denizbank: Denizbank, işsizlere 500 TL kredi kartı limiti sunmakta. Bu kartın ödemeleri düzenli yapılırsa kredi kartı limiti 1.000 TL’ye kadar çıkarılabiliyor. Finansbank, Akbank, Denizbank Kredi Kartı Başvurusu (Online)

TEB Çalışmayana Kredi Kartı

TEB: Türk Ekonomi Bankası, çalışmayan kişilere kredi kartı veren bankalar listesinin bir diğer üyesi olarak gösterilebilir. Gelir belgeniz yoksa TEB’ den 500 TL kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz. Kredi kartınızı düzenli kullanıp ekstre tarihi geldiğinde gecikme olmadan borcunuzu yatırırsanız limitiniz artırılabilmektedir. Kadınlara Özel Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2019

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapmak istiyorum diyenler için 2019 güncel bağlantılarını vermiş bulunmaktayız. Kredi kartı başvuru formunu doldurarak kart başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Anında kredi kartı veren bankalar arasında tercihte bulunabilirsiniz. Ayrıca en kolay kredi kartı veren bankalar hakkında bilgi almak için bu bağlantıdan yararlanabilirsiniz. Ziraat Bankası kredi kartları ile devam etmişken bir yardımcı link bırakmak isteriz. Dilerseniz Ziraat Bankası İnternet Bankacılığı Açma adlı içeriğimizi de inceleyin. Mobil bankacılık üzerinden kart başvurusu yapabilirsiniz. Dilerseniz internet bankacılığı şifresi alma, hesap aktif etme işlemlere bakınız.

Kart Yenileme Ücreti: Denizbank Kredi Kartı

İşlem TürüMasraf OranıMasraf TutarıAçıklama
MinimumMaksimumMinimumMaksimum
Kart Yenileme Ücreti
Kart Yenileme Ücreti4 TL4 TLÜç ve üzeri adet yenilemeler için geçerlidir. (Özel bankacılık ve Deniz Private hariç)BSMV Dahil

denizbank kredi karti

Denizbank


Çalışmayanlara kredi kartı veren bankalar arasında seçimde bulunarak başvurularınızı şahsen bankaya yapınız. Konut Kredisi sayfamızda en uygun konut kredisi paketlerini bulabilirsiniz. Bununla beraber devlet destek paketlerini Devlet Destekli Kredi adlı sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Kolay Kredi Kartı

100%
100%
Oylayın

Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar, gelir belgesiz kredi kartı ev hanımlarına, kadınlara, işsizlere, öğrencilere, emekliye kredi kartı.

 • Anında Kredi Kartı Veren Denizbank
  10
 • TEB Çalışmayana Kredi Kartı
  10
 • En Kolay Kredi Kartı Veren Garanti Bankası
  10
 • Gelirim Yok Kredi Kartı Alabilir Miyim Diyenlere ING Bank Kredi Kartı
  10
 • Şekerbank İşsizlere Kredi Kartı Sorgulama
  10
 • Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu 2019
  10
 • Finansbank Çalışmayana Sigortasız Kredi Kartı Veren Banka
  10
 • Yapı Kredi Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı
  10
 • User Ratings (3 Votes)
  7.7
Özet
Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar
Makale Adı
Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar
Açıklama
Çalışmayanlara Kredi Kartı Veren Bankalar, gelir belgesiz kredi kartı ev hanımlarına, kadınlara, işsizlere, öğrencilere, emekliye kredi kartı.
Yazar
Yayımlayan
Uygun Krediler
Yazar Logo


Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu bir hayalperestim. İnternet aşığı olmama rağmen vaktimi boş yere harcıyorum. Yenilikçi ve sürekli bir şeyler öğrenmek isteyen zihne sahibim. Bilgiyi severim. Bir şeyler paylaşmak ve onun insanlara yardımcı olmasını sağlamak beni mutlu ediyor. Bilgiyi öğrenmek için çok çalışmamız gerektiğinin farkında olmamıza rağmen, neden bilgiyi öğrenmek için çabalamaya devam etmiyoruz? Kombinasyon: " Hiçbir zaman; "ZAMAN" kadar değeriniz olmayacak! Hiç kimse, zaman kadar değerli olamaz! " " Kontrol kimde? Sizde mi? " " Beyniniz sizi kontrol ediyor mu? " " Beyin yapısını hakim ve ona hükmedecek akıl kimde? "

1158 kez okundu.

2 yorum 1. stephen williams on

  Kredi ihtiyacı mı var? ŞİMDİ BİZE ULAŞIN% 2’NİN DÜŞÜK ORTAĞINDA HERHANGİ BİR KREDİ İÇİN. Ayrıca en kolay kredi kartı veren bankalar anında başvuru yollarını görebilirsiniz.

 2. SAİT AKIN on

  500 tl ile 1000 tl arasında değişen miktarlarda veriyorlar. 1000 tl bile zor bazı bankalar onu bile vermiyor.Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.yeni sunucu.