1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 puan, ortalama: 5,00 uzerinden 5)
Loading...

Burgan Bank’tan Gelir Belgesiz Kredi

1

Birçok banka zaman zaman kredilerde çeşitli ödeme kolaylığı sunabilir. Bu kolaylıklar karşımıza istenilen evraklarda, ödeme vadesinin uzun olmasıyla yada faiz oranlarının düşük olmasıyla çıkabiliyor. İhtiyaç kredisi çekerken hepimizin öncelik verdiği konuyu faiz oranının düşük olması va vadenin uzun olmasıdır. Diğer önemli bir konu ise ıvır zıvır bir çok evrakla uğraşmadan hızlı bir çekilde kredi çekebilmektir. Günümüzde artık neredeyse tüm bankalar teknolojinin nimetlerinden faydalanıp müşterilerine de bu nimetlerden faydalandırmaktadır. Son zamanlarda adından sıkça bahsettiren Burgan Bank kredi ihtiyacı olanlara çok özel bir kampanya sunuyor. Burgan Bank’tan gelir belgesiz kredi imkanı adı verilen bu kredi kampanyasında , gelir belgesi istenmiyor, sigorta ücretsiz ve hiçbir şekilde kredi masrafı talep edilmiyor. Eğitim, sağlık, evlilik ve tatil ihtiyaçlarınız için Burgan Bank’ın sunduğunu bu fırsattan hemen faydalanabilirsiniz.

 


Burgank Bank’tan Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır ?

Kredi ihtiyacınız için dilerseniz size en yakın Burgan Bank şubesine gidebilirsiniz. Eğer bankada hesabınız varsa fazla sıra beklemeden işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fazla vaktiniz yoksa sadece bilgi almak isterseniz çağrı merkezini arayıp faiz oranları ve vade süreleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.  Kredi için hemen başvuruda bulunup sonucunu öğrenmek için ise Burgan Bank’ın internet sitesini kullanabilirsiniz.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları

Burgan Bank aylık ödemeler vade oranına göre değişmektedir. 10.000 TL ihtiyaç kredisini 12 vadeli çekmek isterseniz  aylık ödeyeceğiniz tutar 937,49 TL’dir. Faiz oranı 1,55’ e tekabül etmektedir.  10.000 TL’lik krediyi 24 ay vadeli ödeme isterseniz aylık ödeyeceğiniz tutar 667,96’ dır. Daha uzun vadeli bir ödeme planı talep ederseniz eğer 10.000 TL’ lik krediyi maksimum 48 ayda ödeyebilirsiniz.  Aylık ödemeniz bu koşullarda 327,09 TL olacaktır.

Burgan Bank’tan kullanmış olduğunuz kredinin ödemelerini size en yakın Burgan Bank şubesinden yapabileceğiniz gibi internet bankacılığı aracılığıyla da yapabilirsiniz. Sizler için en uygun ödeme koşullarıyla ihtiyaç kredisi sunan Burgan Bank aynı zamanda taşıt kredisi, konut kredisi, telefon kredisi kategorisinde de avantajlı kredi imkanı sunmaktadır.Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

78 kez okundu.

1 Yorum  1. Serkan Arıkan on

    Burgan Bank diğer bankalar gibi duyulmasa da kredi oranı özel bankalara göre biraz daha makul ölçülerde Burgan Bank kredi oranı %1,32 bandında mesela Burgan Banktan 10.000 TL kredi çekecek olsak 24 ayda 504,13 tl hesap ödeyeceğim toplam maliyette ödeyeceğim tutar 12,100 TL bence gayet uygun oran normal şartlarda 10.000 tl bir kredide 13,500 TL ödememiz gerekirdi.Bence kredi çekmek isteyenler kredi notları yüksek ise bu bankadan kredi kullansınlar zaten gelir belgesi istemiyormuş.Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.yeni sunucu.