Bankaların Bayram Kredileri 

Bayrama sayılı günler kaldı. Bütçeniz yaptığınız plana uymadıysa ya da yeni planlar yapmak istiyorsanız henüz geç değil. Bayram kredisi 2019 yılı avantajlı oranları ile sizi bekliyor. Her bayramda olduğu gibi bankalar Bayram kredisi faiz oranları 2019 için de açıklandı. Bazı bankalar bayrama özel faiz oranları verirken, bazı bankalar en avantajlı kredi olanaklarını yeniden pazarlayarak bayram kredisi olarak sunmaktadır. Bayram kredisi Garanti BBVA  tarafından ikinci kategoriye girmektedir.  Bayram kredisi Akbank tarafından da ihtiyaçlarınızı en uygun şekilde karşılamanız için ihtiyaç kredileri kategorisi altında sunulmaktadır. Benzer şekilde bayram kredisi Vakıfbank ile kampanyalı olarak düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Bayram kredisi Halkbank tarafından bu bayramda özel olarak ele alınmamış olup avantajlı ihtiyaç kredisine yönlendirilmektedir. Aynı şekilde bayram kredisi Ziraat Bankası tarafından da özel bir kampanya sunulmamıştır.  Öte yandan TEB gibi bazı bankalar ise bayram kredisi kampanyası ile özel avantajlar sağlamaktadır. 

İNCELEYİN:
En Uygun Bayram Kredisi Veren Bankalar Listesi
Akbank Bayram Kredisi Başvuru Koşulları


Bayrama özel olarak ihtiyaçlarınız için avantajlı kredi imkanı sunan bankalar aşağıda verilmiştir. 

CEPTETEB Bayram Kredisi 

TEB Bankası’nın ürünü olan CEPTETEB bayram kredisi kampanyası, bayramda ihtiyaçlarınızı karşılamanız için size uygun faizli kredi olanağı sunmaktadır. Bayrama özel kampanyada faiz oranları %1,49’dan başlamaktadır. En yüksek oran ise %1,79 olarak uygulanmaktadır. Krediyi 60 ay varan vadelerde ödeyebileceğiniz gibi faiz oranınız da vade süresine göre belirlenmektedir. Üstelik aldığınız kredi için kredi tahsis ücreti ya da dosya ücreti alınmamaktadır. 

Vakıfbank Bayram Kredisi Kampanyası

Vakıfbank, bayram öncesi yaptığı kampanya ile özel şirket çalışanları, kamu personeli ve emeklilere güzel haberler vermektedir. Vakıfbank bayram kredisi kampanyası ile kamuda ya da özelde çalışanlar ile emekliler %1,59’dan başlayan faiz oranları ile 60 aya kadar vadeli kredi kullanabilirler. Krediniz en düşük 3 bin, en yüksek 90 bin TL çekebilirsiniz. Bayrama çok kısa bir zaman kaldığını düşünürsek Vakıfbank’ın SMS ile kredi vermesi de büyük bir avantaj oluyor. 

SMS ile bayram kredisi başvurusu yapmak için 5724’e kısa mesaj atmalısınız. Atacağınız kısa mesajda, KREDİ boşluk T.C. Kimlik no boşluk Aylık Gelirinizi yazmalısınız. Aylık 2000 TL geliri olan 12345678912 T.C. kimlik numaralı biri SMS ile kredi başvurusu yapmak için 5724’e göndereceği kısa mesaj şu şekilde olacaktır: KREDİ 12345678912 2000


Ödemenizi ise esnek bir şekilde aşağıdaki seçeneklerden biri ile yapabilirsiniz:

  • Aylık eşit, artan ya da azalan taksitli ödeme,
  • 3 ay ötelemeli eşit taksitli ödeme,
  • 3 aylık periyodlarda ödeme
  • Son taksiti balon ödemeli 
  • Değişken taksitli

Denizbank Bayram Kredisi 

Kurban Bayramı veya Ramazan Bayramı ihtiyaçlarını karşılamak için Denizbank da bayram kredisi kampanyası yapmaktadır. Bayram kredisi Denizbank için en düşük faiz oranı %1,49’dan başlamaktadır. En yüksek faiz oranı ise %1,99’dur. 

Denizbank bayram kredisine çeşitli kanallardan başvuru yapabilirsiniz. İlk olarak bankanın internet sitesinde kredi ile ilgili bölümün yanında bulunan Hemen Başvur butonuna basarak, önünüze gelecek formu doldurabilir ve ön başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Ön başvurunuzun değerlendirilmesinin ardından, banka size geri dönüş sağlayacaktır. 

Denizbank bayram kredisi başvurusu yapmak için herhangi bir banka şubesine de gidebilirsiniz. 

İNCELEYİN:

En Uygun Kurban Bayramı Kredisi

Garanti Bayram Kredisi 

Garanti BBVA da bayrama özel ihtiyaçlarınızı karşılamanız için 60 aya kadar vadeli kredi fırsatı sunmaktadır. Kredi çalışanlara, esnaf ve emeklilere özel olarak sunulmaktadır. Uygun faiz oranları ile bayram kredisi garanti tarafından almak isteyenler kampanyadan bu bayram için 16 Ağustos tarihine kadar yaralanabiliyor. 

Kredi başvurusu, Garanti şubeleri, Internet ve mobil bankacılık ve 444 0 335 numaralı Garanti Anında Kredi Hattı‘ndan yapılabilir.

İNCELEYİN:

En Uygun Bayram Kredisi