Anasayfa

Uygun Krediler ORG internet adresimizden özgür bir şekilde yararlanın! Finans, Ekonomi ve Bankacılık konularındaki ihtiyaçlarınız için bizlerden ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Türkiye Cumhuriyeti yasa ve kanunları çerçevesinde hareket ederek, sizlere en uygun kredi bulmanızda yardımcı olmaya devam ediyoruz.

En uygun kredi paketlerinden yararlanmak için bizlere danışmaya ne dersiniz? Tüm detayları ile sizler için en uygun, güncel ve düşük faizli kredi paketlerini yayınlamaya devam ediyoruz.

EN UYGUN KREDİLER

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına özel olarak hazırladığımız bireysel-ticari kredi yayınlarının tamamı asıl kaynağından alınmaktadır. Bankaların çıkarmış olduğu yahut çıkarmayı düşündükleri (bilgisi verilen) tüm kredi kampanyalarına ait bilgileri son noktasına kadar inceledikten sonra sizlere sunuyoruz. Hangi bankadan kredi alabileceğinizi yahut bankanın kredi başvurusu için gereken evraklar, belgeler, şartlarını listeli olarak yayınlıyoruz.

Bankacılık sektörüne ilişkin hizmetlerimizin başlıcaları şu şekildedir;

 1. Bankacılık Detayları
 2. Bireysel Krediler
  2.1. Bireysel İhtiyaç Kredisi
  2.2. Konut Kredisi
  2.3. Taşıt Kredisi
  2.4. Esnaf Kredisi
  2.5. Eğitim Kredisi
  2.6. Tüketici Kredisi
 3. Bireysel Finans Hizmetleri
  1. Yüz Yüze Bankacılık Soruları
  2. Bireysel Emeklilik
  3. Kredi Faiz Oranları
  4. Kredi Faiz Hesaplama
  5. İnternet Bankacılığı
  6. Mevduat
  7. Sigorta
  8. Kredi Kartları
  9. Yatırım Kampanyaları
 4. Ticari Krediler
  1.  İşletme Kredisi
  2. Devlet Teşvikleri
  3. Finansal Destek Paketleri
 5. Ticari Finans Hizmetleri
  1. Yatırım Ürünleri
  2. Sigorta
  3. Kurumsal Bankacılık
  4. Dijital Bankacılık
  5. Kredi Kartları
  6. Dış Ticaret
  7. Proje Finansmanı & Yapılandırılmış Finansman
  8. Mevduat Ürünleri
  9. Nakit Yönetimi
  10. Risk Yönetimi
 6. Mevduat Ürünleri
 7. Findeks

Bireysel/Ticari kredi-kredi kartı kullanımlarında; karşılaştığınız sorunlardan, bilmek istediklerinize kadar geniş bir yelpazede hizmetlerimiz mevcuttur. Tamamen ücretsiz verdiğimiz bu hizmetler için hiçbir karşılık beklememekteyiz!

Ayrıca kredi veren bir kurum olmadığımızı ve hizmetlerimizde ücret talep etmediğimizi bilmelisiniz! Site içerisinde, özellikle de yorum alanlarında ihtiyaçlarınızı belirtirken lütfen kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız. Ne Uygun Krediler ekibi ne de yöneticilerimiz sizlerden asla kişisel bilgilerinizi istemez. Bizlerle iletişim kurmak için kullanıcı adı ve e-mail hesabınızı belirtmeniz yeterli olacaktır. Çok yakın bir sürede eklemeyi düşündüğümüz “Online Asistan” ile sizlere site içerisinde 7/24 hizmet vermeyi planlıyoruz.

Bunlar haricinde site içerisinde mevcut olan kredi, kredi kartı, kredi faiz hesaplama ve devlet destekleri gibi konularımızı inceleyebilirsiniz. Her bir kampanyayı en ince detaylarına kadar ele alıyor ve sizlere okuma alışkanlığı kazandırmak istiyoruz. Konularımızın tamamı detaylar ile doludur. Okuma kültürümüze katkı sağlamak ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını okumaya teşvik edebilmek amacı ile konularımızı detaylandırıyoruz.

Bireysel Kredi Başvurusu

Bireysel kredi kampanyaları ve paketlerini, bankaların güncel duyurularından alıp sizlere ulaştırıyoruz. Bireysel ihtiyaç kredisi, konut kredisi, taşıt kredisi, esnaf kredisi gibi bilinen başlıca kredi paketlerini site içerisinde detaylarıyla bulabileceksiniz. Kredi kampanyalarına başvuru yapmak için dijital bankacılık hizmetlerini kullanabilirsiniz. Konu içeriğinde sizleri ilgili bankanın, ilgili bireysel kredi paketine ulaştıracak bağlantı linklerini bulabilirsiniz. Site içerisinde kaldığınız sürece sunucularımız tarafından verileriniz saklı kalacaktır. Kredi kartı gibi bilgilerinizi şuan isteseniz de sitemiz içerisinde kullanamazsınız. Bunun nedeni ise henüz böyle bir duruma kendimizi hazır hissetmediğimiz.

Ev Hanımlarına Kredi

Ülkemizde kadın olmak gerçekten zordur. Özellikle de ev hanımlarına kredi kampanyalarını internet ortamında, en ince ayrıntısına kadar özen göstererek paylaşıyoruz. Günümüz şartlarında ev hanımı kadınlara verilen bireysel kredi kampanyalarını her bir satırı ile hazırlıyoruz. Birçok banka ev hanımlarına kredi vermese bile hangi bankanın ne şartlarla kadınlara kredi verdiğini bizlerle takip edebilirsiniz. Yeni çıkan kredi kampanyalarından güncel, detaylı ve anında ulaşmak için lütfen bizleri takip etmeye devam edin.

Site içerisinde bulabileceğiniz ev hanımlarına kredi kampanya örnekleri şu şekildedir;

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi
Ev Hanımı Kredi Paketleri

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına KrediEv Hanımlarına KrediPTT Ev Hanımlarına Emekli Kredisi
Ev Hanımlarına Devlet DesteğiEv Hanımlarına Banka KredileriKOSGEB Destekleri
Ziraat Bankası Kadın Girişimci KredileriEv Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Yukarıdaki tablo içerisinde sunduğumuz hizmetleri başlıca görebilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunmadan önce kredi kampanyasının tarihini kontrol etmenizde fayda olacaktır. Süresi dolan kampanyalar, tüm detayları ile değişebilmektedir.

Gelir Belgesiz Kredi

SGK güvencesi bulunmayan ve resmi gelir belgesi gösteremeyen vatandaşlarımız için bankaların gelir belgesiz kredi kampanyaları vardır. Tüm diğer kredi paketlerinde olduğu gibi şartlar mevcuttur. Resmi gelir belgeniz yok ise Findeks kredi notu skorunuz ile kredi başvurusu yapabilirsiniz.