1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oylanmadı)
Loading...

Anadolu Bank Kredi Başvurusu

0

Bankacılık sektörü her geçen gün daha da gelişmekte ve de büyümekte olan bir sektör olma özelliği taşımaktadır. bu nedenledir ki ülkemizde de yeni yani bankalar açılmakta ya da hali hazırda çalışmalarına devam eden bankalar hızlı  bir şekilde büyümektedir. Bu kapsamda son adını sık sık duymakta olduğumuz bankalardan biri de Anadolu Bank olmakta ve sunduğu hizmetleri yaptığı çalışmalar ile göz doldurmaktadır. Bu sebepten dolayı pek çok kişi yaşadıklarını nakit sıkıntısını çözmek ya da ihtiyaçlarını gidermek için Anadolu Bank kredi başvurusu yapmakta ve daha pek çok kişi de bu olanaktan faydalanmak için Anadolu Bank kredi başvurusu nasıl yapılır merak etmektedir.

Eğer siz de söz konusu olan bu banka ve de sunmakta olduğu kredi hizmeti ile alakalı bilgi almak istiyorsanız yapmanız gereken tek yazımızı okumaktır.

Anadolu Bank Kredi Hizmetleri


Bu alanda en çok merak edilen konuların başında Anadolu Bank kredi faiz oranları gelmektedir. Söz konusu olan banka adını yeni yeni duyurduğunu için faiz oranlarını çok da yüksek tutmamakta ve bu şekilde müşteri kazanmayı amaçlamaktadır. Anadolu Bank ihtiyaç kredisi, konut kredisi ve taşıt kredisi ile alakalı olarak vade süreleri ve faiz oranları ile alakalı olarak bilmeniz gereken detaylar ise şu şekildedir;

  1. Anadolu Bank konut kredisi faiz oranı yüzde 1.55 olarak tespit edilmiştir. Bu rakam piyasaya göre makul olmak ile beraber ödeme yapabileceğiniz vade süresi en çok 120 ay yani on yıl olmaktadır.
  2. Anadolu Bank taşıt kredisi faiz oranı ile ihtiyaç kredisi faiz oranı eşit olup yüzde 1.80’dir. ödeme yapacağınız vade süresi en çok 48 ay olup bu konuda karar tamamen sizin tercihlerinize bağlı olacaktır.

Anadolu Bank Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Adı geçen bu bankadan kredi almak istiyorsanız başvuru yapmak için tercih edebileceğiniz öncelikli seçenek banka şubelerine gitmektir. Ancak ülkemizde adını yeni yeni duymaya başladığımız bu bankanın çok da yaygın bir şube ağı olduğundan söz etmemiz mümkün değildir. Bu sebepten dolayı tercih edebileceğiniz diğer bir olanak SMS ile Anadolu Bank kredi başvurusu yapmaktır.

Bunun yanı sıra yine hizmet alabileceğiniz diğer başka bir seçenek de internet ile Anadolu Bank kredi başvurusu yapmaktır. Bu yöntem dahilinde yapmanız gereken tek şey Anadolu Bank internet şubesine giriş yapmak ve oradan talep oluşturmaktır. Eğer dilerseniz internetten başvuru yapma sürecini Anadolu Bank mobil bankacılık uygulaması aracılığı ile de gerçekleştirebilirsiniz.

Anadolu Bank kredi başvuru sonucu ise kişiden kişiye değişmek ile beraber genel olarak iki ya da üç iş günü içerisinde tarafınıza bildirilecektir. Eğer dilerseniz Anadolu Bank kredi başvuru sonucu sorgulamak için banka şubelerine gidebilir ya da yedi gün yirmi dört saat hizmet veren 0 850 222 55 50 numaralı müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

226 kez okundu.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.yeni sunucu.