Son zamanlarda bir çok kişi kredi puanının düşük olmasından şikayetçi. Kredi puanı genellikle daha önceki kredilerin ödeme düzensizliğinden dolayı düşmektedir. Tam bu noktada Aktifbank devreye giriyor ve sizlere Aktifbank’tan kredi puanına bakmadan kredi kampanyasını sunuyor.

Düşük Kredi Notunuzu Dert Etmeyin !


Teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesiyle kredi çekmek için artık şubeye gitmeniz gerekmiyor. Aktifbank internet ve teknolojinin imkanlarından yararlanarak sizlere daha kolay bir şekilde kredi imkanı sunmaktadır.  Şubede sıra beklemeden, sayfalarca kağıt imzalatmadan yada ek masraflar çıkmadan kolayca anında ihtiyaç kredisi çekmek için doğru yerdesiniz.

Aktifbank’tan Kredi Puanına Bakmadan Kredi Kampanyası

Aktifbank belirli bir limite ve vadeye kadar düşük kredi notu olanlara da cazip imkanlar sunmaktadır. NKolay kredi sitesinde bulunan kısa formu doldurduktan sonra site üzerinden evraklarınızı onaylamanız yeterli olacaktır. Kredi çekmek için daha önce banka şubelerinde belki de saatlerce kuyrukta beklemeniz gerekecekti fakat Aktifbank’ta bu işlemler online olarak sadece bir iki dakikanızı alacaktır. 30.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınızı bu işlem ile sağlayabilirsiniz. Ayrıca kredi başvurunuzu yaptıktan sonra paranızın size ulaşılabilmesi için ücretsiz bankamatik kartı gönderilecektir.

Aktifbank Kredisi Faiz Oranları

10.000 TL kredi çekmek isterseniz ve bu krediyi 12 ayda ödemek isterseniz aylık ödeyeceğiniz tutar 989,57 TL olacaktır. Bu şekilde ödeyeceğiniz tutarın faizi ise %2.39 olacaktır. Çekmiş olduğunuz 10.000 TL krediyi daha uzun vadede ödemek isterseniz Aktifbank size 48 ay vade seçeneğini sunmaktadır. Bu şekilde ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı ise 377,57 TL olacaktır.

Kredi Sicili Bozuk Olanlara Kredi

Aktifbank dışında bazı bankalarda belirli kriterler dahilinde sicili bozuk olan yada kredi puanı düşük olan kişilere kredi vermektedir. Kredi notu düşük, kredi sicili bozuk ve kara listede olanlara belirli şartlarda ve belirli tutarlarda kredi verebilecek diğer bankaları kendi internet sitelerinden araştırabilirsiniz. Araştırabileceğiniz bankalar, Odeobank, Akbank, Ingbank, Kuveytturk Bankası, Garanti Bankası,Ziraat Bankası, Albaraka Bank, Yapı Kredi Bankası, QNB Finans Bank, İş Bankası, Vakıf Bankası, Burgan Bank,Hsbc Bankası, Pozitif Bank, Teb Bankası, Deniz Bank.

İlginizi Çekebilir:  Denizbank Kredi Kartı Başvurusu

Aktifbank kolay kredi imkanı dışında daha bir çok bankacılık hizmeti sunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise kredi kartı ve bankamatik kartıdır. Özellikli kartlar arasında en önemli kart passolig kartı. Passolig Kartı sadece stada giriş için kullanılan yada alışveriş yapmak için kullanılan bir kredi kartı değil. İçerisinde bir çok üstün özelliği barındırıyor. Hemen bir passsolig karta sahip olmak için internet üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Yaz yaklaşırken Aktif Bank ve diğer tüm bankalar yeni bir kampanya hazırlığına başladı. Tatil kredisi olarak geçen bu kredi türünde faiz oranlarını daha düşük tutuyor bankalar.  Turizm firmalarının erken rezervasyonda büyük indirimler yapması tatil kredisine olan talebi arttırıyor.