Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Şubeye gitmeye gerek olmaksızın ihtiyacınız olan krediyi Akbank veriyor. Tam 40.000 TL’ye kadar gelir belgesiz kredi için siz de Akbank’a başvuru yapabilirsiniz. Üstelik başvuru işlemleri de çok kolay. Şubeye gitmeden Akbank Direkt üzerinden başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Telefonunuzu sallamanız halinde kullanabileceğiniz kredi miktarı ve vadesi belirlenmiş olacaktır. Akbank Direkt Kredi kampanyası ile Akbank müşterileri krediye çok kolay ulaşabiliyor. Farklı ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz bu özel kredi kampanyası ile planlamanızı yapabilirsiniz. Uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile Akbank gelir belgesiz kredi kampanyası henüz Akbank müşteri olmayanlar için de geçerlidir. Akbank müşterisi olmayanların yapması gereken evrakları hazırlayarak bir Akbank şübesine gitmek ve hesap açmaktır. 40000 TL kredi limiti ve 60 aya kadar vade imkanları ile Akbank kredi kampanyası sizleri beklemektedir. Kredi kampanyası ile ilgili aklınıza takılan tüm soruların yanıtlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Limiti Ne Kadar?


Gelir belgesiz kredi limiti müşteri puanına göre değişmektedir Direkt kredi ile çekebileceğiniz kredi üst limiti 40000 TL olarak belirlenmiştir. Kredi başvurunuzu 7/24 olarak Akbank Direkt üzerinden yapabiliyorsunuz. Akbank Direkt internet ya da mobil üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Giriş sonrası Akbank Direkt kredi formunu doldurmanız yeterlidir. Telefon bankacılığı üzerinden de başvuru yapma şansınız vardır.

İlginizi Çekebilir:  Gelir Belgesiz Kefilsiz 10.000 TL Kredi Veren Bankalar

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Limiti Nasıl Belirleniyor?

Gelir belgesiz kredi kampanyasından faydalanmanız için Akbank müşterisi olmanız şarttır. Akbank müşterilerinin kredi puanına göre çekebilecekleri kredi limiti belirlenmektedir. Kredi puanı en yüksek olan müşteriler en fazla 40000 TL kredi çekebilecektir. Düşük kredi puanına sahip olan müşteriler Akbank gelir belgesiz kredi kampanyasından daha düşük limitlerle faydalanabileceklerdir.

Kredi Puanı Nedir?

Kredi puanı bankacılık hizmetlerinde çok önemli bir kavramdır. Müşterilerin kredi, kredi kartı ve buna benzer borçlarını ödeme performanslarına göre kredi puanları hesaplanmaktadır. Ödemelerini düzenli olarak yapan müşterilerin kredi puanları yüksektir. Ödeme düzensizliği olan, borçlarını geciktiren ve zamanında ödemeyen müşterilerin kredi puanları ise düşük olacaktır. Bu müşteriler kredi kartı alma, kredi çekme ya da buna benzer işlemlerde bazı zorluklar çekmektedir.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Faiz Oranı Ne Kadar?

Gelir belgesiz kredi faiz oranları değişken özelliktedir. Müşteriler kredi limitinde olduğu gibi kredi faiz oranında da kredi puanına göre değerlendirilmektedir. Müşteri skoru olarak da bilinen kredi notu yüksek olan müşteriler çok daha düşük faiz oranlarından faydalanabilmektedir. Bu nedenle ödemelerin düzenli yapılması ve geciktirilmemesi çok büyük önem arz etmektedir.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Vadesi Ne Kadar?


Akbank Direkt Kredi kampanyasında vadeler azami 60 ay olmaktadır. Ertelemeli kredi seçeneği de sunulan kampanya ile erteleme süresi içerisinde en fazla 60 ay vade ile kredi çekebiliyorsunuz. Ertelemeli kredi seçeneğini tercih edenler ödemesiz geçen sürenin sonunda ilk taksit ödemesinde birikmiş faizi ödemek zorundadır. Kredi miktarınız ve ödeme planlamanız kredi sözleşmesinde yazılı olarak size teslime dilir.

Akbank Gelir Belgesiz Krediyi Kimler Kullanabilir?

Söz konusu kredi kampanyası yalnızca Akbank müşterilerine özeldir. Krediye başvurabilmeniz için Akbank Direkt internet, Akbank Direkt mobil ya da Akbank telefon bankacılığını kullanmanız şarttır. Akbank müşterisi olmayan kişiler kampanyadan faydalanabilmeleri için öncelikle bazı belgeleri hazırlayarak bir Akbank şubesine başvurmaları gerekmektedir. Kendi adlarına açtıracakları Akbank hesabı sonrasında direkt kredi kampanyasından hemen faydalanabilirler.

İlginizi Çekebilir:  Gelir Belgesiz En Uygun Krediler

Akbank Gelir Belgesiz Kredi İçin Hangi Belgeler Talep Ediliyor?

Kredi kullanımlarında istenen belgelerin hazırlanması ve bankaya sunulması ciddi bir sorundur. Bu kampanyada belge hazırlamanız, imza atmanız ya da şubeye gitme gibi bir derdiniz bulunmamaktadır. Kefilsiz, belgesiz, imzasız ve şubeye gitmeden direkt kredi imkanı sunan kampanya Akbank müşterilerine özeldir.

Akbank Müşterisi Olmayanlar Kredi Kullanabilir Mi?

Akbank müşterisi olmayanlar bazı şartları yerine getirmesi halinde bu kampanyadan fayadalanabilecektir. Bunun için T.C. Vatandaşlık numarası, ikametgah belgesi, gelir belgesi ve SGK hizmet dökümü ile birlikte bir Akbank şubesine başvurması gerekmektedir. Başvuru sonrasında Akbank müşterisi olan herkes bu krediyi talep edebilir.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Kefil Gerekli Mi?

Söz konusu kampanyada kefil şartı aranmamaktadır. Buna karşılık banka gerekli gördüğü takdirde kefil isteme hakkını da elinde tutmaktadır. Kefil talebi müşteri durumuna göre belirlenmektedir. Genel anlamda Akbank gelir belgesiz kredi kartı veya ihtiyaç kredisi için müşterilerden kefil talebinde bulunmamaktadır.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Tahsis Ücreti Ne Kadar?

Kredi tahsis ücreti bir defaya mahsus olmak üzere kredi kullanım aşamasında müşterilerden tahsil edilmektedir. Kredi tahsis ücreti kredi tutarı üzerinden hesaplanmaktadır. Onaylanan kredi tutarınızın binde 5,25’i oranında hesaplanmaktadır. Bu ücret içerisinde BSMV de dahildir. Akbank’lı olan ya da olmayan herkes bu avantajlı kredi kampanyasıdnan faydalanabilecektir.

Onaylanan Kredi Nasıl Alınır?

Gelir belgesiz kredi başvurusu onaylanan müşteriler parayı çekmek için şubeye ya da herhangi başka bir yere gitmeleri gerekmemektedir. Bağlı olan Akbank hesabına onaylanan kredi tutarı direk olarak aktarılmaktadır. Söz konusu işlemler çok kısa sürmektedir. Birkaç dakika içerisinde bile krediniz onaylanmakta ve para hesabınıza geçmektedir.