Akbank Bayram Kredisi Başvuru Koşulları Nelerdir?

1

Akbank Bayram Kredisi

Akbank bayramda da müşterilerine uygun kredi seçeneği sunmaktadır. Bayram kredisi ile birlikte müşterilerinin bayramda nakit sıkıntısı çekmesinin önüne geçmek isteyen Akbank “Akbank Bayram Kredisi“ seçeneği ile birlikte müşterilerine düşük faiz oranıyla kredi sağlamaktadır. Bu bayram kredisi müşterilere aldıkları krediyi ödemeleri aşamasında önemli bir avantaj sağlıyor. Bu avantaj ile birlikte müşteriler aldıkları krediyi 3 ay erteleyerek 3 ay sonrasında ödemeye başlama seçeneğine sahip oluyor. Bu sayede müşteriler iki bayram arasında kredi borcu ödemekten kurtuluyorlar.

Başvurabilecek Kişiler Ve Başvuru Koşulları

Akbank Bayram Kredisine 18 yaşından gün almış aklı başında her birey başvurabilmektedir. Kampanya sonucunda alınan kredinin ödemesi alındığı günden itibaren 3 ay ileri tarihe ertelenebilir ve bunun sonucunda müşteriler ödeme yapmaya 3 ay sonrasından başlarlar. Erteleme dahil kredi vadesi en fazla 36 ay olarak seçilebilir. Eğer erteleme yapılacaksa unutulmamalıdır ki ilk ödeme esnasında erteleme faizi tahsil edilmektedir. Bu kredi şubelerden, Akbank Direkt internetten, Akbank telefon şubesinden ve Mobilden kullanılabilir.


 

 

İlginizi Çekebilir:  Bankalara Kredi Başvurusu Nereden Yapılır ?


1 yorum


  1. Birol Özturk diyor

    Bayramın gelmesiyle sıkışan aileler kredi çekmenin peşine düşerler ama bu kredi işi biraz sıkıntılı bir süreçtir. Krediye uygunluk ödeme planı ve gelir gider dengesi gibi bir çok durumla karşı karşıya kalırsınız.Bu durumlara maruz kalmamak için ayağınızı yorganınıza göre uzatmalısınız. Bu duruma düştüyseniz öncelikle vadeyi düşük tutmalısınız.Sonuçta bir bayram için çekeceğiniz kredi aynı bayramın bir sonraki senesinde bitmelidir.Vadeyi uzatırsanız geri ödeme ve faiz oranı yüksek olacaktır. Konunuz da Akbank bankasını önermişsiniz ben Akbank ile daha önce hiç çalışmadım müşterisi de değilim ama bakalım başvurup süreci değerlendireceğim.Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.