Akbank ATM Para Çekme Limitini Artırmak İçin Ne Yapılmalıdır?

2

Akbank ATM Para Çekme Limitini Artırma

ATM’ler sayesinde günümüzde birçok insan şubelere gitmeden hesaplarından para çekme, para yatırma ve para transferleri gibi birçok işlemi rahatlıkla halledebilmekteler. ATM’ler insanlara sağladıkları kolaylıklarla birlikte banka kullanıcıları tarafından çokça kullanılmaktalar. Eskiden ATM’lerde yapılan işlemler daha kısıtlı olmasına rağmen günümüzde bankada halletmemiz gereken işlemlerin büyük bir bölümünü ATM’ler tarafından halledebilmekteyiz. Bankalarda yaşanan sıra bekleme, bankanın açılış saatini bekleme gibi sorunlardan dolayı insanlar tarafından ATM kullanımı daha yaygın olmakta ve insanlar bu sayede zamanlarından kolaylıkla tasarruf etmektedirler. Fakat ATM’lerde yapabileceğimiz para işlemleri de bankada yapabileceğimiz para işlemlerine göre tutar bakımından kısıtlıdır. Akbank tarafından müşterilerine sağlanan avantajlardan birisi olan ATM Para Çekme Limitini Artırma, ATM’lerden çekebileceğimiz para tutarını artırarak bize avantaj sağlıyor.

Akbank ATM Para Çekme Limitini Artırmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Bazı durumlarda banka hesabında yüksek miktarlar bulunan müşterilere banka tarafından limit artırımı konusunda bilgilendirme gelmektedir. Böyle bir bilgilendirme söz konusu değilse ve siz yine de ATM’lerden para çekme limitinizi artırmak istiyorsanız Akbank telefon bankacılı ile birlikte bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Limitinizin artırılıp artırılmayacağı, artırılacaksa artma miktarı hesabınızda bulunan para miktarı ile orantılı bir şekilde değişim göstermektedir.

İlginizi Çekebilir:  Burgan Bank’tan Gelir Belgesiz Kredi


2 Yorumlar


  1. Samet Sezgin diyor

    Akbank para cekme limitin 1500 tl bu durum beni sikintiya sokuyor daha once bankaya basvurdum ama arttirmadilar. En son musteri hizmetlerini aradim sinirli oldugumu belirtir bir sesle maaşını bile bir kerede çekemiyordum artik sikildim arttirin bu limiti diyince arttırıyordu dediler ve arttırdılar tanı bu sekilde yapin demiyorum sadece yaptığınız başvuru da ciddi olduğunuzu belirgin.

  2. Busra Sahinder diyor

    ATM Para çekme limitini arttırmak için başvuru çok kolay ama onu onaylayıp uygun bir tutara çıkarmak çok zor.Bu işlemi ilk olarak internet bankacılığından yapmalısınız.Diğer bir işlem ise bankayı arayıp durumu anlatarak olur.Bunun dışında bazı bankaların bankamatik menülerinde bu seçeneğe başvurabilirler.Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.