1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 puan, ortalama: 5,00 uzerinden 5)
Loading...

Akbank ATM Para Çekme Limitini Artırmak İçin Ne Yapılmalıdır?

2

Akbank ATM Para Çekme Limitini Artırma

ATM’ler sayesinde günümüzde birçok insan şubelere gitmeden hesaplarından para çekme, para yatırma ve para transferleri gibi birçok işlemi rahatlıkla halledebilmekteler. ATM’ler insanlara sağladıkları kolaylıklarla birlikte banka kullanıcıları tarafından çokça kullanılmaktalar. Eskiden ATM’lerde yapılan işlemler daha kısıtlı olmasına rağmen günümüzde bankada halletmemiz gereken işlemlerin büyük bir bölümünü ATM’ler tarafından halledebilmekteyiz. Bankalarda yaşanan sıra bekleme, bankanın açılış saatini bekleme gibi sorunlardan dolayı insanlar tarafından ATM kullanımı daha yaygın olmakta ve insanlar bu sayede zamanlarından kolaylıkla tasarruf etmektedirler. Fakat ATM’lerde yapabileceğimiz para işlemleri de bankada yapabileceğimiz para işlemlerine göre tutar bakımından kısıtlıdır. Akbank tarafından müşterilerine sağlanan avantajlardan birisi olan ATM Para Çekme Limitini Artırma, ATM’lerden çekebileceğimiz para tutarını artırarak bize avantaj sağlıyor.

Akbank ATM Para Çekme Limitini Artırmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Bazı durumlarda banka hesabında yüksek miktarlar bulunan müşterilere banka tarafından limit artırımı konusunda bilgilendirme gelmektedir. Böyle bir bilgilendirme söz konusu değilse ve siz yine de ATM’lerden para çekme limitinizi artırmak istiyorsanız Akbank telefon bankacılı ile birlikte bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Limitinizin artırılıp artırılmayacağı, artırılacaksa artma miktarı hesabınızda bulunan para miktarı ile orantılı bir şekilde değişim göstermektedir.Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

2 yorum  1. Samet Sezgin on

    Akbank para cekme limitin 1500 tl bu durum beni sikintiya sokuyor daha once bankaya basvurdum ama arttirmadilar. En son musteri hizmetlerini aradim sinirli oldugumu belirtir bir sesle maaşını bile bir kerede çekemiyordum artik sikildim arttirin bu limiti diyince arttırıyordu dediler ve arttırdılar tanı bu sekilde yapin demiyorum sadece yaptığınız başvuru da ciddi olduğunuzu belirgin.

  2. Busra Sahinder on

    ATM Para çekme limitini arttırmak için başvuru çok kolay ama onu onaylayıp uygun bir tutara çıkarmak çok zor.Bu işlemi ilk olarak internet bankacılığından yapmalısınız.Diğer bir işlem ise bankayı arayıp durumu anlatarak olur.Bunun dışında bazı bankaların bankamatik menülerinde bu seçeneğe başvurabilirler.Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.yeni sunucu.