1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (4 puan, ortalama: 5,00 uzerinden 5)
Loading...

Akbank 20 bin TL 48 Ay Vadeli Gelir Belgesiz Kredi

1

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Hiç olur mu? demeyin. Akbank yaptı ve milyonlar havada uçuştu. Akbank ile sizler de gelir belgesi, kefil göstermeden kredi başvurusu yapabilirsiniz. 2017 yılında gelir belgesiz kredi almak isteyen ev hanımları, serbest meslek sahibi vatandaşımız, inşaatta çalışan işçiler, eğer sizlerin de kredi notunuz yüksekse Akbank 20 bin TL 48 ay vadeli gelir belgesiz kredi paketinden yararlanabilirsiniz. Peki bunun yanında sizlere şubeye gitmeden 20 bin lira kredi başvurusu için sadece 3 dakikanızın yeteceğini söylesek?

Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi

Banka sermayelerinde meydana gelen bir anlık değişimler sonucunda bu tür paketlerin çıkmasına şaşırmamak gerek. Birçok banka tarafından hazırlanan kredi paketlerinin her biri farklı ayrıcalıkları barındırıyor. Sizler de Akbank üzerinden kefilsiz ve gelir belgesiz bir şekilde kredi almak istemez misiniz? Farklı ayrıcalıkları barındıran kredi paketlerinden birisi de Akbank’ın sunduğu, Akbank 20 bin TL 48 ay vadeli gelir belgesiz kredi paketidir. Bir önceki buna benzer yazılarda yine diğer bankaların bu tür paketlerinden söz etmiştik. Bu yazımda ise Akbank kurumsalını ele alarak, kredi paketlerinden devam etmek istedik. Sizler de kredi notunuz yüksek ise bu kredi paketinden her türlü yararlanabilirsiniz. Bunun için müracaatta bulunmanız ve sonucu beklemeniz yetecektir.

Akbank 20 Bin TL 48 Ay vadeli gelir belgesiz kredi

Yukarıda söz ettiğimiz gibi, Akbank bireysel krediler departmanı içerisine giderek şahsi başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun karşılığında sizlere gelir belgesiz kredi vermiyoruz, diyebilirler. Zaten kredi notu yüksek olanlara da bu cümleyi kurarlar. Sonrasında bu yazıların bir hayal olduğunu düşünürsünüz. Aslında burada bankaya gitmeden, uygulamaya özel bir kampanya olduğunu ve uygulama sayesinde bu kampanyadan yararlanabileceğinizi belirtelim. Öncelikle Akbank direkt uygulaması cihaza indirilir. Ardından ise uygulamaya bilgilerinizle giriş yapınız. Uygulamaya giriş sağlandıktan sonra kredi işlemleri menüsüne gireceksiniz. Oradan hemen başvur sekmesi sayesinde kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.


Kredinin aylık ödemesi 48 aylık vade için 608,78 TL değerinde görünecektir. Yani Akbank 20 bin TL 48 ay vadeli gelir belgesiz kredi faiz oranı %1,39 olarak hesap görecektir.

Bilgisayar üzerinden kredi başvurusu yapmak

Akbank 20 bin tl kredi başvurusunu bilgisayar üzerinden de gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için akbank.com.tr adresine giriş yapmak olacaktır. Hesabınız yok ise kısa bir sürede bir hesap açarak sözü geçen işlemleri kolay bir şekilde halledebilirsiniz.

UygunKrediler.ORG ekibince yazılan bir önceki makalemiz, 50 bin tl hibe 100 bin tl faizsiz kredi isimli makalemizi okumak için lütfen tıklayınız. Site içerisinde fikirlerinizi ve düşüncelerinizi yorum olarak paylaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz bir sonraki yazımız olan, cep telefonu ile ihtiyaç kredisi başvurusu da şimdiden inceleyebilirsiniz.

Bu makalenin yararlı olduğunu düşünüyorsanız lütfen oylamada tam puan veriniz. UygunKrediler.ORG


Share.

About Author

Ben Mehmet Doğan. Üniversite mezunu, web yazılımcı ve bilgi paylaşma konusuna aşık biriyim. Aradıklarımı net olarak bulamadığım için web sitesi açarak gerçek, doğru ve güncel bilgileri insanlarla paylaşmaya başladım. Şuan UygunKrediler.ORG aracılığıyla Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına hitap ediyorum. "Bütün ilerlemeler, insan fikrinin bir eseridir. Fikri harekete getirmek birinci işimiz olmalı. Bir kere millet benliğine hakim olsun ve düşünebilsin, yeter! Başlangıçta hatalı düşünse de, az zaman sonra bu hatayı düzeltebilir. Fikir bir kere faaliyete başladı mı, her şey yavaş yavaş düzene girer ve düzelir." -Mustafa Kemal ATATÜRK-

1 Yorum

  1. Numan AKMAN on

    Gelir belgesiz kredi diyor ama başka bir sürü teminat istiyor maalesef. zaten bunların biri olsa ben her türlü alırım krediyi.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.