Acil Kredi Başvurusu

Acil paraya mı ihtiyacınız var? Acil kredi başvurusu yapabileceğiniz banka ve finans kuruluşlarını araştırarak, kendinize uygun koşullarda anında kredi çekebilirsiniz. Üstelik dijitalleşen dünyada TC ile kredi başvurusu yaparak anında sonuç alabilirsiniz. Bunu SMS ile kredi veren bankalar üzerinden, internet ya da mobil bankacılık aracılığı ile hızlıca yapabilirsiniz. İnternetten ihtiyaç kredisi başvurusu oldukça yaygındır. Kredinizin onaylanması halinde, nakit paranız dakikalar içinde hesabınıza yatırılmaktadır. Anında kredi veren bankalar haftanın her günü 24 saat başvuru almaktadır. Bankalar dışında, acil nakit kredi ihtiyaçlarınız için BDDK’nın yetkilendirdiği diğer finans kuruluşlarına da başvurabilirsiniz.


Aşağıda acil kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalar listelenmiştir.

Acil Kredi Başvurusu Yapabileceğiniz Bankalar Hangileridir?

Bugün, acil kredi başvurusu çok fazla talep gören bu nedenle de neredeyse bütün bankaların verdiği bir hizmettir. İhtiyaç kredisi kapsamında verilen bu kredi, bankalar için önemli bir gelir kaynağı olduğu için son derece rekabetçi bir pazara sahiptir. Aşağıda, acil kredi veren bankaların bazılarının ürünleri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

İNCELEYİN:

En Kolay Kredi Veren Bankalar

Akbank Acil Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Şubesiz bankacılık işlemi ile Akbank acil kredi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank Direkt’ten yararlanmak için bankanın internet sitesi üzerinden mobil uygulamayı indirmelisiniz. Mobil bankacılık üzerinden haftanın her günü ve günün her saati acil kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.  Başvuru yapmadan önce, uygulamayı kullanarak çekebileceğiniz kredi tutarını da öğrenebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:  En Uygun Kurban Bayramı Kredisi

Akbank Direkt’ten kullanabileceğiniz acil kredi limiti 40 bin TL’dir. Vade süresi asgari 3 ay azami 60 aydır. En düşük faiz oranı yüzde 2,05, en yüksek yüzde 2,41’dir. Krediniz onaylandığında, paranız kullanılmak üzere direk hesabınıza geçer.

İNCELEYİN:

Evraksız Kefilsiz Herkese Kredi (5,000tl)

Denizbank Acil Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?


Denizbank da acil kredi vermek için geleneksel olmayan kanalları kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Denizbank’tan anında kredi çekmek için SMS yolunu kullanabilirsiniz. Başvuru için KREDİM yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı 3280’e mesaj olarak iletmelisiniz. Başvuruyu tatil günleri de dahil olmak üzere günün her saatinde yapabilirsiniz. Mesajınıza yanıt olarak başvuru sonucunuz, kredi limitiniz ve kredi vadeniz de size mesaj olarak gönderilir.

Cebimde Kredi hizmeti ile Denizbank acil kredi limiti 55 bin TL’dir. Krediniz için 60 aya varan vade seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Faiz oranı ise yüzde 2,74’tür.

Krediniz onaylandığında banka şubesine giderek hesabınıza transferini sağlayabileceğiniz gibi haftanın her günü saat 9.00-21.00 arası internet bankacılığını kullanarak da transfer işlemini yapabilirsiniz.

İNCELEYİN:

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

TEB Acil Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Diğer birçok bankadan farklı olarak, TEB acil kredi başvurusu yapmak için banka müşterisi olmanız gerekmez. Banka müşterisi olmak avantajlı olsa da başvuru sürecinde zorunluluk değildir. TEB müşterileri başvuru yapmak için mobil bankacılık ya da internet bankacılığı kullanabilirken, banka müşterisi olmayanlar ise ancak internet sitesinden yapabilirler. Başka bir farklılık ise bankanın yaş sınırıdır. TEB anında kredi hizmetini 18-65 yaş arasındaki kişilere vermektedir. Başka bir deyişle 65 yaş üstü kişiler bu hizmetten yararlanamaz.

TEB, CEPTETEB anında kredi alt limiti 1000 TL üst limiti ise 40 bin TL’dir. Ödeme yapmak için vade süresi ise asgari 3 ay azami 60 aydır. Son olarak, en düşük faiz oranları yüzde 1,69 en yüksek yüzde 1,89 olarak belirlenmiştir.

İNCELEYİN:

Acil Para Lazım

VakıfBank Acil Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vakıfbank müşterilerinin acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak için Vakıfbank anında kredi hizmetini sunmaktadır. Başvurular mobil bankacılık ya da internet bankacılığı üzerinden yapılabilir. Bu uygulamalarda başvuru ihtiyaç kredisi altında bulunmaktadır. Başvuru için bu kanallar kullanılsa da taksitleri erken ödeme, kredi iptali vb. sorunlarda şubeye gitmek gerekmektedir. Öte yandan, başvurunuzun onaylanması halinde çağrı merkezini arayarak onaylanan sözleşmelerin adresinize teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Başvurular, haftanın her günü saat 2:50-3:30 haricinde her saat yapılabilmektedir.

İlginizi Çekebilir:  Halkbank Dost Kredi Başvurusu, Faiz Oranı ve Şartları

Vakıfbank acil kredi limiti maaş müşterileri için maksimum 30 bin, diğer müşteriler için ise 9 bin’dir. Vadeler 3-60 ay arasında değişebilmektedir. Vakıfbank kredi faiz oranı ise yüzde 2,09’dur.

İNCELEYİN:

Gelir Belgesiz N Kolay Kredi Başvurusu (Aktif Bank)

Yapı Kredi Acil Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Yapı Kredi Bankası, yalnızca müşterilerinin acil kredi başvurularını değerlendirmektedir. Başvurular internet şubesinden ya da mobil uygulamayı indirerek mobil bankacılık üzerinden yapılabilir. Yapı Kredi acil kredi başvurusu her gün her saat yapılabilir ve onaylanan kredi dakikalar içinde kredi sahibinin hesabına yatar.

Yapı Kredi acil kredi alt limiti 1000 TL üst limiti ise 30 bin TL olarak belirlenmiştir. Kredi 60 aya varan vadelerle kullanılabilir. En düşük faiz oranı yüzde 2,14; en yüksek faiz oranı ise yüzde 2,38’dir.

İNCELEYİN:

Odeabank Gelir Belgesiz Acil Kredi Başvurusu


Akbank Gelir Belgesiz Acil Kredi Başvurusu


Acil Nakit Kredi Veren Bankalar ve Başvuru Şartları


En Uygun Kefilsiz Acil Kredi Veren Bankalar


Hemen Kredi Kartı Veren Bankalar


Enpara Gelir Belgesiz Acil Kredi Başvurusu