Düşük kredi notuna kredi veren bankalar, kredi notu 0 olana kredi veren bankalar, az riskli kredi notuna kredi veren bankalar ve 800 puana kredi veren bankalar gibi benzer konuları uygun krediler içerisinde detaylarıyla beraber bulabilirsiniz.

Bir önceki buna benzer yazımızda düşük kredi notu 0 olana kredi veren bankalar ve kredi başvuru şartları gerekli evraklar gibi ayrıntıları ele almıştık. Bu yazımızda ise Findeks kredi notu 800 puana kredi veren bankalar detayları ve kredi başvuru şartları ile beraber verilecektir.

Kredi Notu 800 Olana Kredi Veren Bankalar

Kredi notu 800 puana kredi veren bankalar hangileridir? Bunu birçok kişi merak ediyor. Bu tür meraklarınızı gidermek için bu yazıda detaylara yer vermeye çalıştık. Aşağıda sırası ile kredi notu 800 olana kredi veren bankalar verilmiştir. Ayrıca kredi notu düşüklere kredi veren bankalar ve kredi başvurusunda Findeks kredi notunun önemi gibi ayrıntıları bulabilirsiniz.

Bilineceği üzere kredi notu 0 ile 1900 arasında bir değer ile hesaplanmaktadır. KKB (kredi kayıt bürosu) yani bir diğer ismi ile Findeks kredi notu oldukça önemli bir konudur.

İhtiyaç kredisi, konut kredisi, araç kredisi, esnaf kredisi vs. her kredi paketine başvuruda bulunursanız ilk olarak Findeks kredi notunuz ele alınır. Kredi notu düşük olanlara bankalar kredi vermek istemez. Özellikle de en riskli grupta yer alanlara hiç bir bankanın kredi vermeyeceğini açık bir şekilde dile getirelim. Ancak kimi bankalar çıkardıkları yeni kampanyalar ile yeni müşteriler toplamak adına 800 puana kredi verilebildiği gibi düşük kredi notu olanlara kredi verebiliyor.

İlginizi Çekebilir:  Kredi Çekemiyorum Kara Listedeyim, Ne Yapabilirim?

Dilerseniz Ev Hanımlarına Kredi Veren Türk Bankaları adlı makalemizi inceleyin.

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar genelde internet üzerinden başvuruları alır. Düşük limitli ihtiyaç kredisi paketleri ve internet üzerinden anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

800 Puana Kredi Veren Bankalar 2019

Kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar 2019 yılı içerisinde merak ile beklenmeye devam ediyor Türkiye Cumhuriyeti içerisinde hizmet veren bankaların kredi başvuru şartları kredi faiz oranları piyasaya göre değişiklik göstermeye devam ediyor. Ülkemizin içerisinde olduğu ekonomik sıkıntılar nedeniyle Şu an için bankaların kredi faiz oranları aşırı derecede yüksek. Örneğin bundan 5 ay önce Odeabank ihtiyaç kredisi faiz oranları yüzde 1,49 oranında iken şu an baktığımızda yüzde 3,25 oranlarında ihtiyaç kredisi paketleri satışta.

2018 sonlarında de 2019’un başında geçerli olacak 800 puana kredi veren bankalar 2019 listesi aşağıdaki gibi olması beklenmekte.

  • Burgan Bank dijital Kredi (masrafsız ihtiyaç kredisi 800 puana kredi)
  • Enpara masrafsız kredi anında ihtiyaç kredisi (düşük kredi notuna kredi)
  • Aktif Bank n kolay kredi (düşük kredi notuna kredi anında ihtiyaç kredisi)

800 puana kredi veren bankalar şu an için yukarıdakilerdir. Bunun haricinde ise düşük kredi notu ile düşük limitli ihtiyaç kredisi paketleri alabilirsiniz Örneğin; “Denizbank Odeabank Fibabanka gibi ING Bank” gibi bankalardan düşük limitli ihtiyaç kredisine anında başvurabilirsiniz.

Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankaların Şartları Nelerdir

800 puana kredi veren bankalar örneği ile düşük kredi notuna kredi veren bankaların istediği şartlar Arasında ilk olarak kefil göstermek ek gelir göstermek teminat göstermek ve kredi notunu yükseltme şartları aranmaktadır. Yazı içerisinde düşük kredi notuna kredi veren bankaların şartları nelerdir gibi temel sorulara da değinilmiştir.

İlginizi Çekebilir:  Sicili Bozuk Olanlara Kredi

Az Riskli Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar

Düşük kredi notuna kredi veren bankalar sayısı pek azdır. Günümüzde 800 puana kredi veren bankalar için kredi başvuru şartlarında kefil veya ek teminat istediklerini söyleyelim. Kimi durumlarda ise gelir belgesi, maaş bordrosu isteyebilmekteler. Birçok banka güncel durumdan dolayı yüksek faiz oranlarından şikâyetçi. Bununla beraber az riskli kredi notuna kredi veren bankalar sayısı da yok denecek kadar azaldı.

Kredi Notu 800 Puan Olana Kredi Veren Bankalar

Findeks kredi notuna göre kredi veren bankalar, günümüzde en popüler konular arasındadır. Acil nakit ihtiyaçlarınız için neredeyse tüm bankalara başvurabilirsiniz. Ancak bankaların kredi başvuru şartları her zaman olumlu olmayabilir. Özellikle de yüksek tutarlı kredi başvurularında kredi notu kefil ve gerekli evraklar şartlar mevcuttur. Fakat düşük limitli kredi başvurularında kredi notunun ve kefil istenmesinin pek bir önemi yoktur ki zaten bankalarda düşüp kredi başvurularında pek bir şart talep etmezler.

Özet
800 Puana Kredi Veren Bankalar (Anında Onay)
Makale Adı
800 Puana Kredi Veren Bankalar (Anında Onay)
Açıklama
Düşük kredi notuna kredi veren bankalar, kredi notu 0 olana kredi veren bankalar, az riskli kredi notuna kredi veren bankalar ve 800 puana kredi veren bankalar gibi benzer konuları uygun krediler içerisinde detaylarıyla beraber bulabilirsiniz.
Yazar
Yayımlayan
Uygun Krediler
Yazar Logo